On quasi-equigenerated and Freiman cover ideals of graphs

2020
journal article
article
cris.lastimport.wos2024-04-09T23:01:16Z
dc.affiliationWydział Matematyki i Informatyki : Instytut Matematykipl
dc.contributor.authorDrabkin, Benjaminpl
dc.contributor.authorGuerrieri, Lorenzo - 428412 pl
dc.date.accessioned2021-02-09T18:25:55Z
dc.date.available2021-02-09T18:25:55Z
dc.date.issued2020pl
dc.date.openaccess0
dc.description.accesstimew momencie opublikowania
dc.description.number10pl
dc.description.physical4413-4435pl
dc.description.versionostateczna wersja wydawcy
dc.description.volume48pl
dc.identifier.doi10.1080/00927872.2020.1762890pl
dc.identifier.eissn1532-4125pl
dc.identifier.issn0092-7872pl
dc.identifier.projectROD UJ / Opl
dc.identifier.urihttps://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/263013
dc.languageengpl
dc.language.containerengpl
dc.rightsDodaję tylko opis bibliograficzny*
dc.rights.licenceOTHER
dc.rights.uri*
dc.share.typeotwarte czasopismo
dc.subtypeArticlepl
dc.titleOn quasi-equigenerated and Freiman cover ideals of graphspl
dc.title.journalCommunications in Algebrapl
dc.typeJournalArticlepl
dspace.entity.typePublication
cris.lastimport.wos
2024-04-09T23:01:16Z
dc.affiliationpl
Wydział Matematyki i Informatyki : Instytut Matematyki
dc.contributor.authorpl
Drabkin, Benjamin
dc.contributor.authorpl
Guerrieri, Lorenzo - 428412
dc.date.accessioned
2021-02-09T18:25:55Z
dc.date.available
2021-02-09T18:25:55Z
dc.date.issuedpl
2020
dc.date.openaccess
0
dc.description.accesstime
w momencie opublikowania
dc.description.numberpl
10
dc.description.physicalpl
4413-4435
dc.description.version
ostateczna wersja wydawcy
dc.description.volumepl
48
dc.identifier.doipl
10.1080/00927872.2020.1762890
dc.identifier.eissnpl
1532-4125
dc.identifier.issnpl
0092-7872
dc.identifier.projectpl
ROD UJ / O
dc.identifier.uri
https://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/263013
dc.languagepl
eng
dc.language.containerpl
eng
dc.rights*
Dodaję tylko opis bibliograficzny
dc.rights.licence
OTHER
dc.rights.uri*
dc.share.type
otwarte czasopismo
dc.subtypepl
Article
dc.titlepl
On quasi-equigenerated and Freiman cover ideals of graphs
dc.title.journalpl
Communications in Algebra
dc.typepl
JournalArticle
dspace.entity.type
Publication

* The migration of download and view statistics prior to the date of April 8, 2024 is in progress.

Views
5
Views per month
Views per city
Ashburn
2
Wroclaw
2
Dublin
1

No access

No Thumbnail Available