Convolutions related to q-deformed commutativity

2010
journal article
article
dc.affiliationWydział Matematyki i Informatyki : Instytut Matematykipl
dc.contributor.authorWysoczańska-Kula, Anna - 173371 pl
dc.date.accession2024-06-05
dc.date.accessioned2020-07-15T09:59:02Z
dc.date.available2020-07-15T09:59:02Z
dc.date.issued2010pl
dc.date.openaccess0
dc.description.accesstimew momencie opublikowania
dc.description.physical189-200pl
dc.description.versionostateczna wersja wydawcy
dc.description.volume89pl
dc.identifier.doi10.4064/bc89-0-11pl
dc.identifier.eissn1730-6299pl
dc.identifier.issn0137-6934pl
dc.identifier.projectROD UJ / Opl
dc.identifier.urihttps://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/171816
dc.identifier.weblinkhttps://www.impan.pl/pl/wydawnictwa/banach-center-publications/all/89/0/86526/convolutions-related-to-q-deformed-commutativity
dc.languageengpl
dc.language.containerengpl
dc.rightsDodaję tylko opis bibliograficzny*
dc.rights.licenceInna otwarta licencja
dc.rights.uri*
dc.share.typeinne
dc.subject.enconvolutionpl
dc.subject.enpositive definitenesspl
dc.subject.enq-normal elementspl
dc.subject.ennon-commutative probabilitypl
dc.subject.endeformationspl
dc.subtypeArticlepl
dc.titleConvolutions related to q-deformed commutativitypl
dc.title.journalBanach Center Publicationspl
dc.typeJournalArticlepl
dspace.entity.typePublication
dc.affiliationpl
Wydział Matematyki i Informatyki : Instytut Matematyki
dc.contributor.authorpl
Wysoczańska-Kula, Anna - 173371
dc.date.accession
2024-06-05
dc.date.accessioned
2020-07-15T09:59:02Z
dc.date.available
2020-07-15T09:59:02Z
dc.date.issuedpl
2010
dc.date.openaccess
0
dc.description.accesstime
w momencie opublikowania
dc.description.physicalpl
189-200
dc.description.version
ostateczna wersja wydawcy
dc.description.volumepl
89
dc.identifier.doipl
10.4064/bc89-0-11
dc.identifier.eissnpl
1730-6299
dc.identifier.issnpl
0137-6934
dc.identifier.projectpl
ROD UJ / O
dc.identifier.uri
https://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/171816
dc.identifier.weblink
https://www.impan.pl/pl/wydawnictwa/banach-center-publications/all/89/0/86526/convolutions-related-to-q-deformed-commutativity
dc.languagepl
eng
dc.language.containerpl
eng
dc.rights*
Dodaję tylko opis bibliograficzny
dc.rights.licence
Inna otwarta licencja
dc.rights.uri*
dc.share.type
inne
dc.subject.enpl
convolution
dc.subject.enpl
positive definiteness
dc.subject.enpl
q-normal elements
dc.subject.enpl
non-commutative probability
dc.subject.enpl
deformations
dc.subtypepl
Article
dc.titlepl
Convolutions related to q-deformed commutativity
dc.title.journalpl
Banach Center Publications
dc.typepl
JournalArticle
dspace.entity.type
Publication
Affiliations

* The migration of download and view statistics prior to the date of April 8, 2024 is in progress.

Views
12
Views per month
Views per city
Ashburn
2
Dublin
2
Wroclaw
2

No access

No Thumbnail Available