Repozytorium Uniwersytetu Jagiellońskiego

W jakim terminie komornik może sprzedać zajętą ruchomość? : uwagi na tle znowelizowanego art. 864 § 1 k.p.c.

Opis pozycji

 

Pokaż metadane (Dublin Core)

Pokaż dane dla PBN

Pliki tej pozycji

Plik Rozmiar Format Przeglądanie

Nie ma plików powiązanych z tą pozycją.

Pozycja umieszczona jest w następujących kolekcjach

Szukaj w RUJ


Szukanie zaawansowane

Statystyki