Jagiellonian University Repository

Dane publikacji dla PBN

Make EU trade with Brazil sustainable



Afiliacja publikacji do jednostki

autor/redaktor Wydział Geografii i Geologii nie afiliował
Kehoe, Laura
Reis, Tiago
Virah-Sawmy, Malika
Balmford, Andrew
Kuemmerle, Tobias
Knohl, Alexander
Antonelli, Alexandre
Hochkirch, Axel
Vira, Bhaskar
Massa, Bruno
Peres, Carlos A.
Ammer, Christian
Görg, Christoph
Schneider, Christoph
Curtis, David
de la Peña, Eduardo
Tello, Enric
Sperfeld, Erik
Corbera, Esteve
Morelli, Federico
Valladares, Fernando
Peterson, Garry
Hide, Geoff
Mace, Georgina
Kallis, Giorgos
Olsson, Gunilla Almered
Brumelis, Guntis
Alexanderson, Helena
Haberl, Helmut
Nuissl, Helmut
Kreft, Holger
Ghazoul, Jaboury
Piotrowski, Jan A.
Macdiarmid, Jennie
Newig, Jens
Fischer, Joern
Altringham, John
Gledhill, John
Nielsen, Jonas Ø.
Müller, Jörg
Palmeirim, Jorge
Barlow, Jos
Alonso, Juan C.
Asencio, Juan José Presa
Steinberger, Julia K.
Jones, Julia Patricia Gordon
Cabral, Juliano Sarmento
Dengler, Jürgen
Stibral, Karel
Erb, Karlheinz
Rothhaupt, Karl-Otto
Wiegand, Kerstin
Cassar, Louis F.
Lens, Luc
Rosalino, Luis Miguel
Wassen, M. J.
Stenseke, Marie
Fischer-Kowalski, Marina
Díaz, Mario
Rounsevell, Mark
van Kleunen, Mark
Junginger, Martin
Kaltenpoth, Martin
Zobel, Martin
Weigend, Maximilian
Pärtel, Meelis
Schilthuizen, Menno
Araújo, Miguel Bastos
Haklay, Muki
Eisenhauer, Nico
Selva, Nuria
Mertz, Ole
Meyfroidt, Patrick
Borges, Paulo A. V.
Kovář, Pavel
Smith, Pete
Verburg, Peter
Pyšek, Petr
Seppelt, Ralf
Valentini, Riccardo
Whittaker, Robert J.
Faria, Sérgio Henrique
Ulgiati, Sergio
Lötters, Stefan
Björck, Svante
Larson, Sven Åke
Tscharntke, Teja
Domingos, Tiago
Krueger, Tobias
Pascual, Unai
Olsson, Urban
Kati, Vassiliki
Winiwarter, Verena
Reyes-García, Victoria
Vajda, Vivi
Sutherland, William J.
le Polain de Waroux, Yann
Buckley, Yvonne
Rammig, Anja
Kasimir, Åsa
Crona, Beatrice
Sindičić, Magda
Persson, Martin
Lapka, Miloslav
Di Gregorio, Monica
Hahn, Thomas
Boonstra, Wiebren
Lipský, Zdeněk
Zucaro, A.
Röder, Achim
Baucells, Adrià López
Danet, Alain
Franco, Aldina
Román, Alejandra Nieto
Lehikoinen, Aleksi
Collalti, Alessio
Keller, Alexander
Strugariu, Alexandru
Perrigo, Allison
Fernández-Llamazares, Álvaro
Salaseviciene, Alvija
Hinsley, Amy
Santos, Ana M. C.
Novoa, Ana
Rodrigues, Ana
Mascarenhas, André
Martins, Andrea Damacena
Holzschuh, Andrea
Meseguer, Andrea S.
Hadjichambis, Andreas
Mayer, Andreas
Hacket-Pain, Andrew
Ringsmuth, Andrew
de Frutos, Angel
Stein, Anke
Heikkinen, Anna
Smith, Annabel
Björsne, Anna-Karin
Bagnères, Anne-Geneviève
Machordom, Annie
Kristin, Anton
Ghoddousi, Arash
Staal, Arie
Martin, Arnaud
Taylor, Astrid
Borrell, Asunción
Marescaux, Audrey
Torres, Aurora
Helm, Aveliina
Bauer, Barbara
Smetschka, Barbara
Rodríguez-Labajos, Beatriz
Peco, Begoña
Gambin, Belinda
Céline, Bellard
Phalan, Ben
Cotta, Benedetta
Rugani, Benedetto
Jarčuška, Benjamín
Leroy, Boris
Nikolov, Boris Petrov
Milchev, Boyan Petrov
Brown, Calum
Ritter, Camila Duarte
Gomes, Carmen Bessa
Meyer, Carsten
Munteanu, Catalina
Penone, Caterina
Friis, Cecilie
Teplitsky, Céline
Roemer, Charlotte
Orland, Chloé
Voigt, Christian C.
Levers, Christian
Zang, Christian
Bacon, Christine D.
Meyer, Christoph
Wordley, Claire
Grilo, Clara
Cattaneo, Claudio
Battisti, Corrado
Banks-Leite, Cristina
Zurell, Damaris
Challender, Dan
Müller, Daniel
Matenaar, Daniela
Silvestro, Daniele
McKay, David Armstrong
Buckley, David
Frantz, David
Grémillet, David
Mateos, David Moreno
Sánchez-Fernández, David
Vieites, David
Ascoli, Davide
Arlt, Debora
Louis, Deharveng
Zemp, Delphine Clara
Strubbe, Diederik
Gil, Diego
Llusia, Diego
Bennett, Dominic J.
Chobanov, Dragan Petrov
Aguilera, Eduardo
Oliveira, Eduardo
Pynegar, Edwin L.
Granda, Elena
Grieco, Elisa
Conrad, Elisabeth
Revilla, Eloy
Lindkvist, Emilie
Caprio, Enrico
zu Ermgassen, Erasmus
Berenguer, Erika
Ochu, Erinma
Polaina, Ester
Nürnberger, Fabian,
Esculier, Fabien
Albanito, Fabrizio
Langerwisch, Fanny
Batsleer, Femke
Ascensão, Fernando
Moyano, Fernando Esteban
Sayol, Ferran
Buzzetti, Filippo Maria
Eiró, Flávio
Volaire, Florence
Gollnow, Florian
Menzel, Florian
Pilo, Francesca
Moreira, Francisco
Briens, François
Essl, Franz
Vlahos, George
Billen, Gilles
Vacchiano, Giorgio
Wong, Grace
Gruychev, Gradimir Valentinov
Fandos, Guillermo
Petter, Gunnar
Sinare, Hanna
Mumby, Hannah S.
Cottyn, Hanne
Seebens, Hanno
Björklund, Heidi
Schroeder, Heike
López Hernández, Heriberto D.
Rebelo, Hugo
Chenet, Hugues
De la Riva, Ignacio
Torre, Ignasi
Aalders, Inge
Grass, Ingo
Chuine, Isabelle
Göpel, Jan
Wieringa, Jan J.
Engler, Jan O.
Pergl, Jan
Schnitzler, Jan
Vávra, Jan
Medvedovic, Jasna
Cabello, Javier
Martin, Jean-Louis
Mutke, Jens
Lewis, Jerome
da Silva, Jéssica Fonseca
Marull, Joan
Carvalho, Joana
Carnicer, Jofre
Enqvist, Johan
Simaika, John P.
Noguera, Jose C.
Blanco Moreno, José M.
Brůna, Josef
Garnier, Josette
Fargallo, Juan A.
Rocha, Juan Carlos
Carrillo, Juan D.
Infante-Amate, Juan
Díaz, Juan Traba
Schleicher, Judith
Simon, Judy
Le Noë, Julia
Gerlach, Justin
Eriksson, K. Martin
Princé, Karine
Ostapowicz Katarzyna
Štajerová, Kateřina
Farrell, Katharine N.
Snell, Katherine
Yates, Katherine
Fleischer, Katrin
Darras, Kevin
Schumacher, Kim
Orach, Kirill
Thonicke, Kirsten
Riede, Klaus
Heller, Klaus-Gerhard
Wang-Erlandsson, Lan
Pereira, Laura
Riggi, Laura
Flórez, Laura V.
Emperaire, Laure
Durieux, Laurent
Tatin, Laurent
Rozylowicz, Laurentiu
Latella, Leonardo
Andresen, Louise C.
Cahen-Fourot, Louison
de Água, Luís Borda
Boto, Luis
Lassaletta, Luis
Amo, Luisa
Sekerka, Lukáš
Morales, Manuel B.
Macía, Manuel J.
Suárez, Manuela González
Cabeza, Mar
Londo, Marc
Pollet, Marc
Schwieder, Marcel
Peters, Marcell K.
D’Amic, Marcello
Casazza, Marco
Florencio, Margarita
Felipe-Lucia, María
Gebara, Maria Fernanda
Johansson, Maria
Garcia, Maria Mancilla
Piquer-Rodríguez, María
Tengö, Maria
Elias, Marianne
Levé, Marine
Conde, Marta
Winter, Marten
Koster, Martijn
Mayer, Martin
Šálek, Martin
Schlerf, Martin
Sullivan, Martin
Baumann, Matthias
Pichler, Melanie
Marselle, Melissa
Oddie, Melissa
Razanajatovo, Mialy
Borregaard, Michael Krabbe
Theurl, Michaela C.
Hernández, Miguel
Krofel, Miha
Kechev, Mihail Ognianov
Clark, Mike
Rands, Mike
Antal, Miklós
Pucetaite, Milda
Islar, Mine
Truong, Minh-Xuân A.
Vighi, Morgana
Johanisova, Nadia
Prat, Narcís
Escobar, Neus
Deguines, Nicolas
Rust,, Niki
Zafra-Calvo, Noelia
Maurel, Noëlie
Wagner, Norman
Fitton, Nuala
Ostermann, Ole
Panferov, Oleg
Angé, Olivia
Canals, Oriol
Englund, Oskar
De Smedt, Pallieter
Petridis, Panos
Heikkurinen, Pasi
Weigelt, Patrick
Henriksson, Patrik JG
de Castro, Paula Drummond
Matos-Maraví, Pável
Durán, Paz
Aragón, Pedro
Cardoso, Pedro
Leitão, Pedro J.
Hosner, Peter A.
Biedermann, Peter
Keil, Petr
Petřík, Petr
Martin, Philip
Bocquillon, Pierre
Renaud, Pierre-Cyril
Addison, Prue
Antwis, Rachael
Carmenta, Rachel
Barrientos, Rafael
Smith, Rebecca
Rocha, Ricardo
Fuchs, Richard
Felix, Rob
Kanka, Róbert
Aguilée, Robin
Caminal, Roc Padró
Libbrecht, Romain
Lorrillière, Romain
van der Ent, Ruud J.
Henders, Sabine
Pueyo, Salvador
Roturier, Samuel
Jacobs, Sander
Lavorel, Sandra
Leonhardt, Sara Diana
Fraixedas, Sara
Villén-Pérez, Sara
Cornell, Sarah
Redlich, Sarah
De Smedt, Sebastian
van der Linden, Sebastian
Pérez-Ortega, Sergio
Petrovan, Silviu
Cesarz, Simone
Sjöberg, Sissel
Caillon, Sophie
Schindler, Stefan
Trogisch, Stefan
Taiti, Stefano
Oppel, Steffen
Lutter, Stephan
Garnett, Tara
Guedes, Thaís
Wanger, Thomas Cherico
Kastner, Thomas
Worthington, Thomas
Daw, Tim
Schmoll, Tim
McPhearson, Timon
Engl, Tobias
Rütting, Tobias
Václavík, Tomáš
Jucker, Tommaso
Robillard, Tony
Krause, Torsten
Ljubomirov, Toshko
Aavik, Tsipe
Richardson, Vanessa A.
Masterson, Vanessa Anne
Seufert, Verena
Cathy, Vet Gibault
Rabanal, Víctor Colino
Montade, Vincent
Thieu, Vincent
Sõber, Virve
Morin, Xavier
Mehrabi, Zia
Gonzalez, Adriana Trompetero
Sanz-Cobeña, Alberto
Christie, Alec Philip
Romero-Muñoz, Alfredo
Dauriach, Alice
Queiroz, Allan Souza
Golland, Ami
Evans, Amy Louise
Cordero, Ana María Araújo
Dara,, Andrey
Rilović, Andro
Pedersen, Anna Frohn
Csergő, Anna Mária
Lewerentz, Anne
Monserand, Antoine
Valdecasas, Antonio G
Doherty,, Anya
Semper-Pascual, Asunción
Bleyhl, Benjamin
Rutschmann, Benjamin
Bongalov, Boris
Hankerson, Brett
Heylen, Brigitte
Alonso-Alvarez, Carlos
Comandulli, Carolina
Frossard, Carolina M.
Mckeon, Caroline
Godde, Cecile
Palm, Celinda
Singh, Chandrakant
Sieger, Charlotte Sophie
Öhrling, Christian
Paitan, Claudia Parra
Cooper, Conor
Edler, Daniel
Rößler, Daniela C.
Kessner-Beierlein, Daniela
del Amo, David García
Bosch, David López
Güldner, Dino
Noll, Domink
Motivans, Elena
Canteri, Elisabetta
Garnett, Emma
Malecore, Eva
Brambach, Fabian
Ruedenauer, Fabian
Yin, Fang
Hurtado, Fernando
Mempel, Finn
de Freitas, Flavio Luiz Mazzaro
Pendrill, Florence
Leijten, Floris
Somma, Francesca
Schug, Franz
De Knijf, Geert
Peterson, Gustaf
Pe'er, Guy
Booth, Hollie
Rhee, Howon
Staude, Ingmar
Gherghel, Iulian
Traver, Jaime Vila
Kerner, Janika
Hinton, Jennifer
Hortal, Joaquín
Persson, Joel
Uddling, Johan
Coenen, Johanna
Geldmann, Jonas
Geschke, Jonas
Jürgensen, Jonathan
Lobo, Jorge M.
Skejo, Josip
Heinen, Julia Helena
Schünzel, Julia
Dániel-Ferreira, Juliana
Piquet, Julien Christophe
Murtough, Katie L.
Prevel, Leonie
Hissa, Letícia B.V.
af Segerstad, Louise Hård
Willemse, Luc
Benavides, Lucia
Sovová, Lucie
Figueiredo, Ludmilla
Leidinger, Ludwig
Piemontese, Luigi
da Fonte, Luis Fernando Marin
Moreta, Lys Sanz
Bhan, Manan
Toledo-Hernández, Manuel
Engert, Manuela
Davoli, Marco
Navarro, Maria Mas
Voigt, Maria
Zirión, María
Wandl, Marie-Theres
Kipson, Marina
Johnson, Mark D.
Lukić, Marko
Goula, Marta
Jung, Martin
Nunes, Matheus Henrique
Alvarez, Matheus Rodriguez
van den Burg, Matthijs P.
Guerrero, Mayra Daniela Peña
Greenfield, Michael
Löbmann, Michael
Nygren, Michelle
Guth, Miriam Karen
Koh, Niak
Stanek, Nicola
Roux, Nicolas
Karagouni, Niki
Tiralla, Nina
Mairota, Paola
Savaget, Paulo
von Döhren, Peer
Benyei, Petra
Léna, Philippe
Rufin, Philippe
Janke, Rebekka
Santagata, Remo
Motta, Renzo
Battiston, Roberto
Bernardo-Madrid, Rubén
Vasconcelos, Sasha
Henriques, Sergio
Bager, Simon L.
Qin, Siyu
Ivković, Slobodan
Cooke, Sophia
Ernst, Stefan
Schmelzer, Stefan
da Silva, Sven
Faberova, Tamara
Enseroth, Tanja
De Marzo, Teresa
Pienkowski, Thomas
Engel, Thore
Böhnert, Tim
Swinfield, Tom
Kurdikova, Vendula
Chvátalová, Veronika
López-Márquez, Violeta
Arlidge, William
Zhang, Zhijie

Zatrudnienie w jednostce w roku publikacji

autor/redaktor Wydział Geografii i Geologii
Kehoe, Laura
Reis, Tiago
Virah-Sawmy, Malika
Balmford, Andrew
Kuemmerle, Tobias
Knohl, Alexander
Antonelli, Alexandre
Hochkirch, Axel
Vira, Bhaskar
Massa, Bruno
Peres, Carlos A.
Ammer, Christian
Görg, Christoph
Schneider, Christoph
Curtis, David
de la Peña, Eduardo
Tello, Enric
Sperfeld, Erik
Corbera, Esteve
Morelli, Federico
Valladares, Fernando
Peterson, Garry
Hide, Geoff
Mace, Georgina
Kallis, Giorgos
Olsson, Gunilla Almered
Brumelis, Guntis
Alexanderson, Helena
Haberl, Helmut
Nuissl, Helmut
Kreft, Holger
Ghazoul, Jaboury
Piotrowski, Jan A.
Macdiarmid, Jennie
Newig, Jens
Fischer, Joern
Altringham, John
Gledhill, John
Nielsen, Jonas Ø.
Müller, Jörg
Palmeirim, Jorge
Barlow, Jos
Alonso, Juan C.
Asencio, Juan José Presa
Steinberger, Julia K.
Jones, Julia Patricia Gordon
Cabral, Juliano Sarmento
Dengler, Jürgen
Stibral, Karel
Erb, Karlheinz
Rothhaupt, Karl-Otto
Wiegand, Kerstin
Cassar, Louis F.
Lens, Luc
Rosalino, Luis Miguel
Wassen, M. J.
Stenseke, Marie
Fischer-Kowalski, Marina
Díaz, Mario
Rounsevell, Mark
van Kleunen, Mark
Junginger, Martin
Kaltenpoth, Martin
Zobel, Martin
Weigend, Maximilian
Pärtel, Meelis
Schilthuizen, Menno
Araújo, Miguel Bastos
Haklay, Muki
Eisenhauer, Nico
Selva, Nuria
Mertz, Ole
Meyfroidt, Patrick
Borges, Paulo A. V.
Kovář, Pavel
Smith, Pete
Verburg, Peter
Pyšek, Petr
Seppelt, Ralf
Valentini, Riccardo
Whittaker, Robert J.
Faria, Sérgio Henrique
Ulgiati, Sergio
Lötters, Stefan
Björck, Svante
Larson, Sven Åke
Tscharntke, Teja
Domingos, Tiago
Krueger, Tobias
Pascual, Unai
Olsson, Urban
Kati, Vassiliki
Winiwarter, Verena
Reyes-García, Victoria
Vajda, Vivi
Sutherland, William J.
le Polain de Waroux, Yann
Buckley, Yvonne
Rammig, Anja
Kasimir, Åsa
Crona, Beatrice
Sindičić, Magda
Persson, Martin
Lapka, Miloslav
Di Gregorio, Monica
Hahn, Thomas
Boonstra, Wiebren
Lipský, Zdeněk
Zucaro, A.
Röder, Achim
Baucells, Adrià López
Danet, Alain
Franco, Aldina
Román, Alejandra Nieto
Lehikoinen, Aleksi
Collalti, Alessio
Keller, Alexander
Strugariu, Alexandru
Perrigo, Allison
Fernández-Llamazares, Álvaro
Salaseviciene, Alvija
Hinsley, Amy
Santos, Ana M. C.
Novoa, Ana
Rodrigues, Ana
Mascarenhas, André
Martins, Andrea Damacena
Holzschuh, Andrea
Meseguer, Andrea S.
Hadjichambis, Andreas
Mayer, Andreas
Hacket-Pain, Andrew
Ringsmuth, Andrew
de Frutos, Angel
Stein, Anke
Heikkinen, Anna
Smith, Annabel
Björsne, Anna-Karin
Bagnères, Anne-Geneviève
Machordom, Annie
Kristin, Anton
Ghoddousi, Arash
Staal, Arie
Martin, Arnaud
Taylor, Astrid
Borrell, Asunción
Marescaux, Audrey
Torres, Aurora
Helm, Aveliina
Bauer, Barbara
Smetschka, Barbara
Rodríguez-Labajos, Beatriz
Peco, Begoña
Gambin, Belinda
Céline, Bellard
Phalan, Ben
Cotta, Benedetta
Rugani, Benedetto
Jarčuška, Benjamín
Leroy, Boris
Nikolov, Boris Petrov
Milchev, Boyan Petrov
Brown, Calum
Ritter, Camila Duarte
Gomes, Carmen Bessa
Meyer, Carsten
Munteanu, Catalina
Penone, Caterina
Friis, Cecilie
Teplitsky, Céline
Roemer, Charlotte
Orland, Chloé
Voigt, Christian C.
Levers, Christian
Zang, Christian
Bacon, Christine D.
Meyer, Christoph
Wordley, Claire
Grilo, Clara
Cattaneo, Claudio
Battisti, Corrado
Banks-Leite, Cristina
Zurell, Damaris
Challender, Dan
Müller, Daniel
Matenaar, Daniela
Silvestro, Daniele
McKay, David Armstrong
Buckley, David
Frantz, David
Grémillet, David
Mateos, David Moreno
Sánchez-Fernández, David
Vieites, David
Ascoli, Davide
Arlt, Debora
Louis, Deharveng
Zemp, Delphine Clara
Strubbe, Diederik
Gil, Diego
Llusia, Diego
Bennett, Dominic J.
Chobanov, Dragan Petrov
Aguilera, Eduardo
Oliveira, Eduardo
Pynegar, Edwin L.
Granda, Elena
Grieco, Elisa
Conrad, Elisabeth
Revilla, Eloy
Lindkvist, Emilie
Caprio, Enrico
zu Ermgassen, Erasmus
Berenguer, Erika
Ochu, Erinma
Polaina, Ester
Nürnberger, Fabian,
Esculier, Fabien
Albanito, Fabrizio
Langerwisch, Fanny
Batsleer, Femke
Ascensão, Fernando
Moyano, Fernando Esteban
Sayol, Ferran
Buzzetti, Filippo Maria
Eiró, Flávio
Volaire, Florence
Gollnow, Florian
Menzel, Florian
Pilo, Francesca
Moreira, Francisco
Briens, François
Essl, Franz
Vlahos, George
Billen, Gilles
Vacchiano, Giorgio
Wong, Grace
Gruychev, Gradimir Valentinov
Fandos, Guillermo
Petter, Gunnar
Sinare, Hanna
Mumby, Hannah S.
Cottyn, Hanne
Seebens, Hanno
Björklund, Heidi
Schroeder, Heike
López Hernández, Heriberto D.
Rebelo, Hugo
Chenet, Hugues
De la Riva, Ignacio
Torre, Ignasi
Aalders, Inge
Grass, Ingo
Chuine, Isabelle
Göpel, Jan
Wieringa, Jan J.
Engler, Jan O.
Pergl, Jan
Schnitzler, Jan
Vávra, Jan
Medvedovic, Jasna
Cabello, Javier
Martin, Jean-Louis
Mutke, Jens
Lewis, Jerome
da Silva, Jéssica Fonseca
Marull, Joan
Carvalho, Joana
Carnicer, Jofre
Enqvist, Johan
Simaika, John P.
Noguera, Jose C.
Blanco Moreno, José M.
Brůna, Josef
Garnier, Josette
Fargallo, Juan A.
Rocha, Juan Carlos
Carrillo, Juan D.
Infante-Amate, Juan
Díaz, Juan Traba
Schleicher, Judith
Simon, Judy
Le Noë, Julia
Gerlach, Justin
Eriksson, K. Martin
Princé, Karine
Ostapowicz Katarzyna
Štajerová, Kateřina
Farrell, Katharine N.
Snell, Katherine
Yates, Katherine
Fleischer, Katrin
Darras, Kevin
Schumacher, Kim
Orach, Kirill
Thonicke, Kirsten
Riede, Klaus
Heller, Klaus-Gerhard
Wang-Erlandsson, Lan
Pereira, Laura
Riggi, Laura
Flórez, Laura V.
Emperaire, Laure
Durieux, Laurent
Tatin, Laurent
Rozylowicz, Laurentiu
Latella, Leonardo
Andresen, Louise C.
Cahen-Fourot, Louison
de Água, Luís Borda
Boto, Luis
Lassaletta, Luis
Amo, Luisa
Sekerka, Lukáš
Morales, Manuel B.
Macía, Manuel J.
Suárez, Manuela González
Cabeza, Mar
Londo, Marc
Pollet, Marc
Schwieder, Marcel
Peters, Marcell K.
D’Amic, Marcello
Casazza, Marco
Florencio, Margarita
Felipe-Lucia, María
Gebara, Maria Fernanda
Johansson, Maria
Garcia, Maria Mancilla
Piquer-Rodríguez, María
Tengö, Maria
Elias, Marianne
Levé, Marine
Conde, Marta
Winter, Marten
Koster, Martijn
Mayer, Martin
Šálek, Martin
Schlerf, Martin
Sullivan, Martin
Baumann, Matthias
Pichler, Melanie
Marselle, Melissa
Oddie, Melissa
Razanajatovo, Mialy
Borregaard, Michael Krabbe
Theurl, Michaela C.
Hernández, Miguel
Krofel, Miha
Kechev, Mihail Ognianov
Clark, Mike
Rands, Mike
Antal, Miklós
Pucetaite, Milda
Islar, Mine
Truong, Minh-Xuân A.
Vighi, Morgana
Johanisova, Nadia
Prat, Narcís
Escobar, Neus
Deguines, Nicolas
Rust,, Niki
Zafra-Calvo, Noelia
Maurel, Noëlie
Wagner, Norman
Fitton, Nuala
Ostermann, Ole
Panferov, Oleg
Angé, Olivia
Canals, Oriol
Englund, Oskar
De Smedt, Pallieter
Petridis, Panos
Heikkurinen, Pasi
Weigelt, Patrick
Henriksson, Patrik JG
de Castro, Paula Drummond
Matos-Maraví, Pável
Durán, Paz
Aragón, Pedro
Cardoso, Pedro
Leitão, Pedro J.
Hosner, Peter A.
Biedermann, Peter
Keil, Petr
Petřík, Petr
Martin, Philip
Bocquillon, Pierre
Renaud, Pierre-Cyril
Addison, Prue
Antwis, Rachael
Carmenta, Rachel
Barrientos, Rafael
Smith, Rebecca
Rocha, Ricardo
Fuchs, Richard
Felix, Rob
Kanka, Róbert
Aguilée, Robin
Caminal, Roc Padró
Libbrecht, Romain
Lorrillière, Romain
van der Ent, Ruud J.
Henders, Sabine
Pueyo, Salvador
Roturier, Samuel
Jacobs, Sander
Lavorel, Sandra
Leonhardt, Sara Diana
Fraixedas, Sara
Villén-Pérez, Sara
Cornell, Sarah
Redlich, Sarah
De Smedt, Sebastian
van der Linden, Sebastian
Pérez-Ortega, Sergio
Petrovan, Silviu
Cesarz, Simone
Sjöberg, Sissel
Caillon, Sophie
Schindler, Stefan
Trogisch, Stefan
Taiti, Stefano
Oppel, Steffen
Lutter, Stephan
Garnett, Tara
Guedes, Thaís
Wanger, Thomas Cherico
Kastner, Thomas
Worthington, Thomas
Daw, Tim
Schmoll, Tim
McPhearson, Timon
Engl, Tobias
Rütting, Tobias
Václavík, Tomáš
Jucker, Tommaso
Robillard, Tony
Krause, Torsten
Ljubomirov, Toshko
Aavik, Tsipe
Richardson, Vanessa A.
Masterson, Vanessa Anne
Seufert, Verena
Cathy, Vet Gibault
Rabanal, Víctor Colino
Montade, Vincent
Thieu, Vincent
Sõber, Virve
Morin, Xavier
Mehrabi, Zia
Gonzalez, Adriana Trompetero
Sanz-Cobeña, Alberto
Christie, Alec Philip
Romero-Muñoz, Alfredo
Dauriach, Alice
Queiroz, Allan Souza
Golland, Ami
Evans, Amy Louise
Cordero, Ana María Araújo
Dara,, Andrey
Rilović, Andro
Pedersen, Anna Frohn
Csergő, Anna Mária
Lewerentz, Anne
Monserand, Antoine
Valdecasas, Antonio G
Doherty,, Anya
Semper-Pascual, Asunción
Bleyhl, Benjamin
Rutschmann, Benjamin
Bongalov, Boris
Hankerson, Brett
Heylen, Brigitte
Alonso-Alvarez, Carlos
Comandulli, Carolina
Frossard, Carolina M.
Mckeon, Caroline
Godde, Cecile
Palm, Celinda
Singh, Chandrakant
Sieger, Charlotte Sophie
Öhrling, Christian
Paitan, Claudia Parra
Cooper, Conor
Edler, Daniel
Rößler, Daniela C.
Kessner-Beierlein, Daniela
del Amo, David García
Bosch, David López
Güldner, Dino
Noll, Domink
Motivans, Elena
Canteri, Elisabetta
Garnett, Emma
Malecore, Eva
Brambach, Fabian
Ruedenauer, Fabian
Yin, Fang
Hurtado, Fernando
Mempel, Finn
de Freitas, Flavio Luiz Mazzaro
Pendrill, Florence
Leijten, Floris
Somma, Francesca
Schug, Franz
De Knijf, Geert
Peterson, Gustaf
Pe'er, Guy
Booth, Hollie
Rhee, Howon
Staude, Ingmar
Gherghel, Iulian
Traver, Jaime Vila
Kerner, Janika
Hinton, Jennifer
Hortal, Joaquín
Persson, Joel
Uddling, Johan
Coenen, Johanna
Geldmann, Jonas
Geschke, Jonas
Jürgensen, Jonathan
Lobo, Jorge M.
Skejo, Josip
Heinen, Julia Helena
Schünzel, Julia
Dániel-Ferreira, Juliana
Piquet, Julien Christophe
Murtough, Katie L.
Prevel, Leonie
Hissa, Letícia B.V.
af Segerstad, Louise Hård
Willemse, Luc
Benavides, Lucia
Sovová, Lucie
Figueiredo, Ludmilla
Leidinger, Ludwig
Piemontese, Luigi
da Fonte, Luis Fernando Marin
Moreta, Lys Sanz
Bhan, Manan
Toledo-Hernández, Manuel
Engert, Manuela
Davoli, Marco
Navarro, Maria Mas
Voigt, Maria
Zirión, María
Wandl, Marie-Theres
Kipson, Marina
Johnson, Mark D.
Lukić, Marko
Goula, Marta
Jung, Martin
Nunes, Matheus Henrique
Alvarez, Matheus Rodriguez
van den Burg, Matthijs P.
Guerrero, Mayra Daniela Peña
Greenfield, Michael
Löbmann, Michael
Nygren, Michelle
Guth, Miriam Karen
Koh, Niak
Stanek, Nicola
Roux, Nicolas
Karagouni, Niki
Tiralla, Nina
Mairota, Paola
Savaget, Paulo
von Döhren, Peer
Benyei, Petra
Léna, Philippe
Rufin, Philippe
Janke, Rebekka
Santagata, Remo
Motta, Renzo
Battiston, Roberto
Bernardo-Madrid, Rubén
Vasconcelos, Sasha
Henriques, Sergio
Bager, Simon L.
Qin, Siyu
Ivković, Slobodan
Cooke, Sophia
Ernst, Stefan
Schmelzer, Stefan
da Silva, Sven
Faberova, Tamara
Enseroth, Tanja
De Marzo, Teresa
Pienkowski, Thomas
Engel, Thore
Böhnert, Tim
Swinfield, Tom
Kurdikova, Vendula
Chvátalová, Veronika
López-Márquez, Violeta
Arlidge, William
Zhang, Zhijie

Obszar wiedzy autora

autor/redaktor Wydział Geografii i Geologii
Kehoe, Laura
Reis, Tiago
Virah-Sawmy, Malika
Balmford, Andrew
Kuemmerle, Tobias
Knohl, Alexander
Antonelli, Alexandre
Hochkirch, Axel
Vira, Bhaskar
Massa, Bruno
Peres, Carlos A.
Ammer, Christian
Görg, Christoph
Schneider, Christoph
Curtis, David
de la Peña, Eduardo
Tello, Enric
Sperfeld, Erik
Corbera, Esteve
Morelli, Federico
Valladares, Fernando
Peterson, Garry
Hide, Geoff
Mace, Georgina
Kallis, Giorgos
Olsson, Gunilla Almered
Brumelis, Guntis
Alexanderson, Helena
Haberl, Helmut
Nuissl, Helmut
Kreft, Holger
Ghazoul, Jaboury
Piotrowski, Jan A.
Macdiarmid, Jennie
Newig, Jens
Fischer, Joern
Altringham, John
Gledhill, John
Nielsen, Jonas Ø.
Müller, Jörg
Palmeirim, Jorge
Barlow, Jos
Alonso, Juan C.
Asencio, Juan José Presa
Steinberger, Julia K.
Jones, Julia Patricia Gordon
Cabral, Juliano Sarmento
Dengler, Jürgen
Stibral, Karel
Erb, Karlheinz
Rothhaupt, Karl-Otto
Wiegand, Kerstin
Cassar, Louis F.
Lens, Luc
Rosalino, Luis Miguel
Wassen, M. J.
Stenseke, Marie
Fischer-Kowalski, Marina
Díaz, Mario
Rounsevell, Mark
van Kleunen, Mark
Junginger, Martin
Kaltenpoth, Martin
Zobel, Martin
Weigend, Maximilian
Pärtel, Meelis
Schilthuizen, Menno
Araújo, Miguel Bastos
Haklay, Muki
Eisenhauer, Nico
Selva, Nuria
Mertz, Ole
Meyfroidt, Patrick
Borges, Paulo A. V.
Kovář, Pavel
Smith, Pete
Verburg, Peter
Pyšek, Petr
Seppelt, Ralf
Valentini, Riccardo
Whittaker, Robert J.
Faria, Sérgio Henrique
Ulgiati, Sergio
Lötters, Stefan
Björck, Svante
Larson, Sven Åke
Tscharntke, Teja
Domingos, Tiago
Krueger, Tobias
Pascual, Unai
Olsson, Urban
Kati, Vassiliki
Winiwarter, Verena
Reyes-García, Victoria
Vajda, Vivi
Sutherland, William J.
le Polain de Waroux, Yann
Buckley, Yvonne
Rammig, Anja
Kasimir, Åsa
Crona, Beatrice
Sindičić, Magda
Persson, Martin
Lapka, Miloslav
Di Gregorio, Monica
Hahn, Thomas
Boonstra, Wiebren
Lipský, Zdeněk
Zucaro, A.
Röder, Achim
Baucells, Adrià López
Danet, Alain
Franco, Aldina
Román, Alejandra Nieto
Lehikoinen, Aleksi
Collalti, Alessio
Keller, Alexander
Strugariu, Alexandru
Perrigo, Allison
Fernández-Llamazares, Álvaro
Salaseviciene, Alvija
Hinsley, Amy
Santos, Ana M. C.
Novoa, Ana
Rodrigues, Ana
Mascarenhas, André
Martins, Andrea Damacena
Holzschuh, Andrea
Meseguer, Andrea S.
Hadjichambis, Andreas
Mayer, Andreas
Hacket-Pain, Andrew
Ringsmuth, Andrew
de Frutos, Angel
Stein, Anke
Heikkinen, Anna
Smith, Annabel
Björsne, Anna-Karin
Bagnères, Anne-Geneviève
Machordom, Annie
Kristin, Anton
Ghoddousi, Arash
Staal, Arie
Martin, Arnaud
Taylor, Astrid
Borrell, Asunción
Marescaux, Audrey
Torres, Aurora
Helm, Aveliina
Bauer, Barbara
Smetschka, Barbara
Rodríguez-Labajos, Beatriz
Peco, Begoña
Gambin, Belinda
Céline, Bellard
Phalan, Ben
Cotta, Benedetta
Rugani, Benedetto
Jarčuška, Benjamín
Leroy, Boris
Nikolov, Boris Petrov
Milchev, Boyan Petrov
Brown, Calum
Ritter, Camila Duarte
Gomes, Carmen Bessa
Meyer, Carsten
Munteanu, Catalina
Penone, Caterina
Friis, Cecilie
Teplitsky, Céline
Roemer, Charlotte
Orland, Chloé
Voigt, Christian C.
Levers, Christian
Zang, Christian
Bacon, Christine D.
Meyer, Christoph
Wordley, Claire
Grilo, Clara
Cattaneo, Claudio
Battisti, Corrado
Banks-Leite, Cristina
Zurell, Damaris
Challender, Dan
Müller, Daniel
Matenaar, Daniela
Silvestro, Daniele
McKay, David Armstrong
Buckley, David
Frantz, David
Grémillet, David
Mateos, David Moreno
Sánchez-Fernández, David
Vieites, David
Ascoli, Davide
Arlt, Debora
Louis, Deharveng
Zemp, Delphine Clara
Strubbe, Diederik
Gil, Diego
Llusia, Diego
Bennett, Dominic J.
Chobanov, Dragan Petrov
Aguilera, Eduardo
Oliveira, Eduardo
Pynegar, Edwin L.
Granda, Elena
Grieco, Elisa
Conrad, Elisabeth
Revilla, Eloy
Lindkvist, Emilie
Caprio, Enrico
zu Ermgassen, Erasmus
Berenguer, Erika
Ochu, Erinma
Polaina, Ester
Nürnberger, Fabian,
Esculier, Fabien
Albanito, Fabrizio
Langerwisch, Fanny
Batsleer, Femke
Ascensão, Fernando
Moyano, Fernando Esteban
Sayol, Ferran
Buzzetti, Filippo Maria
Eiró, Flávio
Volaire, Florence
Gollnow, Florian
Menzel, Florian
Pilo, Francesca
Moreira, Francisco
Briens, François
Essl, Franz
Vlahos, George
Billen, Gilles
Vacchiano, Giorgio
Wong, Grace
Gruychev, Gradimir Valentinov
Fandos, Guillermo
Petter, Gunnar
Sinare, Hanna
Mumby, Hannah S.
Cottyn, Hanne
Seebens, Hanno
Björklund, Heidi
Schroeder, Heike
López Hernández, Heriberto D.
Rebelo, Hugo
Chenet, Hugues
De la Riva, Ignacio
Torre, Ignasi
Aalders, Inge
Grass, Ingo
Chuine, Isabelle
Göpel, Jan
Wieringa, Jan J.
Engler, Jan O.
Pergl, Jan
Schnitzler, Jan
Vávra, Jan
Medvedovic, Jasna
Cabello, Javier
Martin, Jean-Louis
Mutke, Jens
Lewis, Jerome
da Silva, Jéssica Fonseca
Marull, Joan
Carvalho, Joana
Carnicer, Jofre
Enqvist, Johan
Simaika, John P.
Noguera, Jose C.
Blanco Moreno, José M.
Brůna, Josef
Garnier, Josette
Fargallo, Juan A.
Rocha, Juan Carlos
Carrillo, Juan D.
Infante-Amate, Juan
Díaz, Juan Traba
Schleicher, Judith
Simon, Judy
Le Noë, Julia
Gerlach, Justin
Eriksson, K. Martin
Princé, Karine
Ostapowicz Katarzyna
Štajerová, Kateřina
Farrell, Katharine N.
Snell, Katherine
Yates, Katherine
Fleischer, Katrin
Darras, Kevin
Schumacher, Kim
Orach, Kirill
Thonicke, Kirsten
Riede, Klaus
Heller, Klaus-Gerhard
Wang-Erlandsson, Lan
Pereira, Laura
Riggi, Laura
Flórez, Laura V.
Emperaire, Laure
Durieux, Laurent
Tatin, Laurent
Rozylowicz, Laurentiu
Latella, Leonardo
Andresen, Louise C.
Cahen-Fourot, Louison
de Água, Luís Borda
Boto, Luis
Lassaletta, Luis
Amo, Luisa
Sekerka, Lukáš
Morales, Manuel B.
Macía, Manuel J.
Suárez, Manuela González
Cabeza, Mar
Londo, Marc
Pollet, Marc
Schwieder, Marcel
Peters, Marcell K.
D’Amic, Marcello
Casazza, Marco
Florencio, Margarita
Felipe-Lucia, María
Gebara, Maria Fernanda
Johansson, Maria
Garcia, Maria Mancilla
Piquer-Rodríguez, María
Tengö, Maria
Elias, Marianne
Levé, Marine
Conde, Marta
Winter, Marten
Koster, Martijn
Mayer, Martin
Šálek, Martin
Schlerf, Martin
Sullivan, Martin
Baumann, Matthias
Pichler, Melanie
Marselle, Melissa
Oddie, Melissa
Razanajatovo, Mialy
Borregaard, Michael Krabbe
Theurl, Michaela C.
Hernández, Miguel
Krofel, Miha
Kechev, Mihail Ognianov
Clark, Mike
Rands, Mike
Antal, Miklós
Pucetaite, Milda
Islar, Mine
Truong, Minh-Xuân A.
Vighi, Morgana
Johanisova, Nadia
Prat, Narcís
Escobar, Neus
Deguines, Nicolas
Rust,, Niki
Zafra-Calvo, Noelia
Maurel, Noëlie
Wagner, Norman
Fitton, Nuala
Ostermann, Ole
Panferov, Oleg
Angé, Olivia
Canals, Oriol
Englund, Oskar
De Smedt, Pallieter
Petridis, Panos
Heikkurinen, Pasi
Weigelt, Patrick
Henriksson, Patrik JG
de Castro, Paula Drummond
Matos-Maraví, Pável
Durán, Paz
Aragón, Pedro
Cardoso, Pedro
Leitão, Pedro J.
Hosner, Peter A.
Biedermann, Peter
Keil, Petr
Petřík, Petr
Martin, Philip
Bocquillon, Pierre
Renaud, Pierre-Cyril
Addison, Prue
Antwis, Rachael
Carmenta, Rachel
Barrientos, Rafael
Smith, Rebecca
Rocha, Ricardo
Fuchs, Richard
Felix, Rob
Kanka, Róbert
Aguilée, Robin
Caminal, Roc Padró
Libbrecht, Romain
Lorrillière, Romain
van der Ent, Ruud J.
Henders, Sabine
Pueyo, Salvador
Roturier, Samuel
Jacobs, Sander
Lavorel, Sandra
Leonhardt, Sara Diana
Fraixedas, Sara
Villén-Pérez, Sara
Cornell, Sarah
Redlich, Sarah
De Smedt, Sebastian
van der Linden, Sebastian
Pérez-Ortega, Sergio
Petrovan, Silviu
Cesarz, Simone
Sjöberg, Sissel
Caillon, Sophie
Schindler, Stefan
Trogisch, Stefan
Taiti, Stefano
Oppel, Steffen
Lutter, Stephan
Garnett, Tara
Guedes, Thaís
Wanger, Thomas Cherico
Kastner, Thomas
Worthington, Thomas
Daw, Tim
Schmoll, Tim
McPhearson, Timon
Engl, Tobias
Rütting, Tobias
Václavík, Tomáš
Jucker, Tommaso
Robillard, Tony
Krause, Torsten
Ljubomirov, Toshko
Aavik, Tsipe
Richardson, Vanessa A.
Masterson, Vanessa Anne
Seufert, Verena
Cathy, Vet Gibault
Rabanal, Víctor Colino
Montade, Vincent
Thieu, Vincent
Sõber, Virve
Morin, Xavier
Mehrabi, Zia
Gonzalez, Adriana Trompetero
Sanz-Cobeña, Alberto
Christie, Alec Philip
Romero-Muñoz, Alfredo
Dauriach, Alice
Queiroz, Allan Souza
Golland, Ami
Evans, Amy Louise
Cordero, Ana María Araújo
Dara,, Andrey
Rilović, Andro
Pedersen, Anna Frohn
Csergő, Anna Mária
Lewerentz, Anne
Monserand, Antoine
Valdecasas, Antonio G
Doherty,, Anya
Semper-Pascual, Asunción
Bleyhl, Benjamin
Rutschmann, Benjamin
Bongalov, Boris
Hankerson, Brett
Heylen, Brigitte
Alonso-Alvarez, Carlos
Comandulli, Carolina
Frossard, Carolina M.
Mckeon, Caroline
Godde, Cecile
Palm, Celinda
Singh, Chandrakant
Sieger, Charlotte Sophie
Öhrling, Christian
Paitan, Claudia Parra
Cooper, Conor
Edler, Daniel
Rößler, Daniela C.
Kessner-Beierlein, Daniela
del Amo, David García
Bosch, David López
Güldner, Dino
Noll, Domink
Motivans, Elena
Canteri, Elisabetta
Garnett, Emma
Malecore, Eva
Brambach, Fabian
Ruedenauer, Fabian
Yin, Fang
Hurtado, Fernando
Mempel, Finn
de Freitas, Flavio Luiz Mazzaro
Pendrill, Florence
Leijten, Floris
Somma, Francesca
Schug, Franz
De Knijf, Geert
Peterson, Gustaf
Pe'er, Guy
Booth, Hollie
Rhee, Howon
Staude, Ingmar
Gherghel, Iulian
Traver, Jaime Vila
Kerner, Janika
Hinton, Jennifer
Hortal, Joaquín
Persson, Joel
Uddling, Johan
Coenen, Johanna
Geldmann, Jonas
Geschke, Jonas
Jürgensen, Jonathan
Lobo, Jorge M.
Skejo, Josip
Heinen, Julia Helena
Schünzel, Julia
Dániel-Ferreira, Juliana
Piquet, Julien Christophe
Murtough, Katie L.
Prevel, Leonie
Hissa, Letícia B.V.
af Segerstad, Louise Hård
Willemse, Luc
Benavides, Lucia
Sovová, Lucie
Figueiredo, Ludmilla
Leidinger, Ludwig
Piemontese, Luigi
da Fonte, Luis Fernando Marin
Moreta, Lys Sanz
Bhan, Manan
Toledo-Hernández, Manuel
Engert, Manuela
Davoli, Marco
Navarro, Maria Mas
Voigt, Maria
Zirión, María
Wandl, Marie-Theres
Kipson, Marina
Johnson, Mark D.
Lukić, Marko
Goula, Marta
Jung, Martin
Nunes, Matheus Henrique
Alvarez, Matheus Rodriguez
van den Burg, Matthijs P.
Guerrero, Mayra Daniela Peña
Greenfield, Michael
Löbmann, Michael
Nygren, Michelle
Guth, Miriam Karen
Koh, Niak
Stanek, Nicola
Roux, Nicolas
Karagouni, Niki
Tiralla, Nina
Mairota, Paola
Savaget, Paulo
von Döhren, Peer
Benyei, Petra
Léna, Philippe
Rufin, Philippe
Janke, Rebekka
Santagata, Remo
Motta, Renzo
Battiston, Roberto
Bernardo-Madrid, Rubén
Vasconcelos, Sasha
Henriques, Sergio
Bager, Simon L.
Qin, Siyu
Ivković, Slobodan
Cooke, Sophia
Ernst, Stefan
Schmelzer, Stefan
da Silva, Sven
Faberova, Tamara
Enseroth, Tanja
De Marzo, Teresa
Pienkowski, Thomas
Engel, Thore
Böhnert, Tim
Swinfield, Tom
Kurdikova, Vendula
Chvátalová, Veronika
López-Márquez, Violeta
Arlidge, William
Zhang, Zhijie