Non-existence of some natural operators on connections

2003
journal article
article
dc.affiliationWydział Matematyki i Informatyki : Instytut Matematykipl
dc.contributor.authorMikulski, Włodzimierz - 130617 pl
dc.date.accessioned2019-08-21T06:48:06Z
dc.date.available2019-08-21T06:48:06Z
dc.date.issued2003pl
dc.date.openaccess0
dc.description.accesstimew momencie opublikowania
dc.description.number2pl
dc.description.physical157-166pl
dc.description.versionostateczna wersja wydawcy
dc.description.volume81pl
dc.identifier.doi10.4064/ap81-2-6pl
dc.identifier.eissn1730-6272pl
dc.identifier.issn0066-2216pl
dc.identifier.projectROD UJ / Opl
dc.identifier.urihttps://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/81009
dc.languageengpl
dc.language.containerengpl
dc.rightsDodaję tylko opis bibliograficzny*
dc.rights.licenceOTHER
dc.rights.uri*
dc.share.typeinne
dc.subject.enbundle functorpl
dc.subject.ennatural operatorpl
dc.subject.enjetpl
dc.subject.enconnectionpl
dc.subtypeArticlepl
dc.titleNon-existence of some natural operators on connectionspl
dc.title.journalAnnales Polonici Mathematicipl
dc.typeJournalArticlepl
dspace.entity.typePublication
dc.affiliationpl
Wydział Matematyki i Informatyki : Instytut Matematyki
dc.contributor.authorpl
Mikulski, Włodzimierz - 130617
dc.date.accessioned
2019-08-21T06:48:06Z
dc.date.available
2019-08-21T06:48:06Z
dc.date.issuedpl
2003
dc.date.openaccess
0
dc.description.accesstime
w momencie opublikowania
dc.description.numberpl
2
dc.description.physicalpl
157-166
dc.description.version
ostateczna wersja wydawcy
dc.description.volumepl
81
dc.identifier.doipl
10.4064/ap81-2-6
dc.identifier.eissnpl
1730-6272
dc.identifier.issnpl
0066-2216
dc.identifier.projectpl
ROD UJ / O
dc.identifier.uri
https://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/81009
dc.languagepl
eng
dc.language.containerpl
eng
dc.rights*
Dodaję tylko opis bibliograficzny
dc.rights.licence
OTHER
dc.rights.uri*
dc.share.type
inne
dc.subject.enpl
bundle functor
dc.subject.enpl
natural operator
dc.subject.enpl
jet
dc.subject.enpl
connection
dc.subtypepl
Article
dc.titlepl
Non-existence of some natural operators on connections
dc.title.journalpl
Annales Polonici Mathematici
dc.typepl
JournalArticle
dspace.entity.type
Publication
Affiliations

* The migration of download and view statistics prior to the date of April 8, 2024 is in progress.

Views
7
Views per month
Views per city
Ashburn
2
Wroclaw
2
Dublin
1
Szczecin
1

No access

No Thumbnail Available