Zaufanie do innowacji w administracji

dc.abstract.enThis thesis focus on people’s trust to innovations, which are offered by the e-government. Nowadays, public sector is traying to adapt to the developing world and offer a lot of e-services. These services allowe us to settle official matters without leaving home but usually they use our personal data. Thanks to elements of trust and security and based on research, it is possible to determine the level of people’s trust to innovations in administration. This thesis also presents recommendations, connected with trust, for public managers.pl
dc.abstract.plNiniejsza praca skupia się na problematyce zaufania ludzi do innowacji oferowanych przez e-administrację. W dzisiejszych dniach sektor publiczny próbuje dopasowywać się do rozwijającego się świata i oferuje szereg elektronicznych usług. Pozwalają one na zdalne załatwienie spraw urzędowych, jednak często korzystają z naszych danych. Poprzez zapoznanie się z czynnikami wpływającymi na zaufanie i bezpieczeństwo, a także w oparciu o przeprowadzone badania możliwe staje się określenie czy ludzie mają zaufanie do innowacji w administracji. Praca przedstawia również rekomendacje związane z zaufaniem dla menedżerów organizacji publicznych.pl
dc.affiliationWydział Zarządzania i Komunikacji Społecznejpl
dc.areaobszar nauk humanistycznychpl
dc.contributor.advisorLewandowski, Mateuszpl
dc.contributor.authorKrawiec, Weronikapl
dc.contributor.departmentbycodeUJK/WZKSpl
dc.contributor.reviewerSułkowski, Łukasz - 185997 pl
dc.contributor.reviewerLewandowski, Mateuszpl
dc.date.accessioned2020-07-28T06:24:48Z
dc.date.available2020-07-28T06:24:48Z
dc.date.submitted2020-06-30pl
dc.fieldofstudyzarządzanie publicznepl
dc.identifier.urihttps://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/240944
dc.subject.enADMINISTRATION, EPUAP, INNOVATION, TRUST, TRUSTED PROFILEpl
dc.subject.plADMINISTRACJA, EPUAP, INNOWACJA, PROFIL ZAUFANY, ZAUFANIEpl
dc.titleZaufanie do innowacji w administracjipl
dc.title.alternativeTrust to innovations in administrationpl
Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
obszar nauk humanistycznych
Lewandowski, Mateusz
Krawiec, Weronika
UJK/WZKS
Sułkowski, Łukasz - 185997
Lewandowski, Mateusz
2020-07-28T06:24:48Z
2020-07-28T06:24:48Z
2020-06-30
zarządzanie publiczne
ADMINISTRATION, EPUAP, INNOVATION, TRUST, TRUSTED PROFILE
ADMINISTRACJA, EPUAP, INNOWACJA, PROFIL ZAUFANY, ZAUFANIE
Zaufanie do innowacji w administracji
Trust to innovations in administration

Jaslo
Dolyna