Continuity results for parametric nonlinear singular Dirichlet problems

2020
journal article
article
dc.affiliationWydział Matematyki i Informatykipl
dc.contributor.authorBai, Yunru - 378121 pl
dc.contributor.authorMotreanu, Dumitrupl
dc.contributor.authorZeng, Shengda - 378084 pl
dc.date.accessioned2019-08-27T06:37:31Z
dc.date.available2019-08-27T06:37:31Z
dc.date.issued2020pl
dc.date.openaccess0
dc.description.accesstimew momencie opublikowania
dc.description.number1pl
dc.description.physical372-387pl
dc.description.versionostateczna wersja wydawcy
dc.description.volume9pl
dc.identifier.doi10.1515/anona-2020-0005pl
dc.identifier.eissn2191-950Xpl
dc.identifier.issn2191-9496pl
dc.identifier.project823731 – CONMECHpl
dc.identifier.projectUMO-2012/06/A/ST1/00262pl
dc.identifier.project2017/25/N/ST1/00611pl
dc.identifier.project3792/GGPJ/H2020/2017/0pl
dc.identifier.projectROD UJ / Ppl
dc.identifier.urihttps://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/81299
dc.languageengpl
dc.language.containerengpl
dc.rightsUdzielam licencji. Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa*
dc.rights.licenceCC-BY
dc.rights.urihttp://creativecommons.org/licenses/by/4.0/legalcode.pl*
dc.share.typeotwarte czasopismo
dc.subtypeArticlepl
dc.titleContinuity results for parametric nonlinear singular Dirichlet problemspl
dc.title.journalAdvances in Nonlinear Analysispl
dc.typeJournalArticlepl
dspace.entity.typePublication
dc.affiliationpl
Wydział Matematyki i Informatyki
dc.contributor.authorpl
Bai, Yunru - 378121
dc.contributor.authorpl
Motreanu, Dumitru
dc.contributor.authorpl
Zeng, Shengda - 378084
dc.date.accessioned
2019-08-27T06:37:31Z
dc.date.available
2019-08-27T06:37:31Z
dc.date.issuedpl
2020
dc.date.openaccess
0
dc.description.accesstime
w momencie opublikowania
dc.description.numberpl
1
dc.description.physicalpl
372-387
dc.description.version
ostateczna wersja wydawcy
dc.description.volumepl
9
dc.identifier.doipl
10.1515/anona-2020-0005
dc.identifier.eissnpl
2191-950X
dc.identifier.issnpl
2191-9496
dc.identifier.projectpl
823731 – CONMECH
dc.identifier.projectpl
UMO-2012/06/A/ST1/00262
dc.identifier.projectpl
2017/25/N/ST1/00611
dc.identifier.projectpl
3792/GGPJ/H2020/2017/0
dc.identifier.projectpl
ROD UJ / P
dc.identifier.uri
https://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/81299
dc.languagepl
eng
dc.language.containerpl
eng
dc.rights*
Udzielam licencji. Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa
dc.rights.licence
CC-BY
dc.rights.uri*
http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/legalcode.pl
dc.share.type
otwarte czasopismo
dc.subtypepl
Article
dc.titlepl
Continuity results for parametric nonlinear singular Dirichlet problems
dc.title.journalpl
Advances in Nonlinear Analysis
dc.typepl
JournalArticle
dspace.entity.type
Publication

* The migration of download and view statistics prior to the date of April 8, 2024 is in progress.

Views
0
Views per month
Downloads
bai_motreanu_zeng_continuity_results_for_parametric_nonlinear_singular_2019.pdf
2