The complex Monge-Ampère equation for complex homogeneous functions in C^{n}

2001
journal article
article
dc.affiliationWydział Matematyki i Informatyki : Instytut Matematykipl
dc.contributor.authorCzyż, Rafał - 127678 pl
dc.date.accessioned2019-07-31T11:19:13Z
dc.date.available2019-07-31T11:19:13Z
dc.date.issued2001pl
dc.date.openaccess0
dc.description.accesstimew momencie opublikowania
dc.description.number3pl
dc.description.physical287-302pl
dc.description.versionostateczna wersja wydawcy
dc.description.volume76pl
dc.identifier.doi10.4064/ap76-3-7pl
dc.identifier.eissn1730-6272pl
dc.identifier.issn0066-2216pl
dc.identifier.projectROD UJ / Opl
dc.identifier.urihttps://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/80065
dc.languageengpl
dc.language.containerengpl
dc.rightsDodaję tylko opis bibliograficzny*
dc.rights.licenceOTHER
dc.rights.uri*
dc.share.typeinne
dc.subject.enplurisubharmonic functionpl
dc.subject.encomplex Monge-Ampère equationpl
dc.subject.enKähler-Einstein manifoldpl
dc.subtypeArticlepl
dc.titleThe complex Monge-Ampère equation for complex homogeneous functions in C^{n}pl
dc.title.journalAnnales Polonici Mathematicipl
dc.typeJournalArticlepl
dspace.entity.typePublication
dc.affiliationpl
Wydział Matematyki i Informatyki : Instytut Matematyki
dc.contributor.authorpl
Czyż, Rafał - 127678
dc.date.accessioned
2019-07-31T11:19:13Z
dc.date.available
2019-07-31T11:19:13Z
dc.date.issuedpl
2001
dc.date.openaccess
0
dc.description.accesstime
w momencie opublikowania
dc.description.numberpl
3
dc.description.physicalpl
287-302
dc.description.version
ostateczna wersja wydawcy
dc.description.volumepl
76
dc.identifier.doipl
10.4064/ap76-3-7
dc.identifier.eissnpl
1730-6272
dc.identifier.issnpl
0066-2216
dc.identifier.projectpl
ROD UJ / O
dc.identifier.uri
https://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/80065
dc.languagepl
eng
dc.language.containerpl
eng
dc.rights*
Dodaję tylko opis bibliograficzny
dc.rights.licence
OTHER
dc.rights.uri*
dc.share.type
inne
dc.subject.enpl
plurisubharmonic function
dc.subject.enpl
complex Monge-Ampère equation
dc.subject.enpl
Kähler-Einstein manifold
dc.subtypepl
Article
dc.titlepl
The complex Monge-Ampère equation for complex homogeneous functions in C^{n}
dc.title.journalpl
Annales Polonici Mathematici
dc.typepl
JournalArticle
dspace.entity.type
Publication

* The migration of download and view statistics prior to the date of April 8, 2024 is in progress.

Views
6
Views per month
Views per city
Dublin
2
Wroclaw
2
Ashburn
1

No access

No Thumbnail Available