Internetowy system wyszukiwania połączeń komunikacyjnych

dc.abstract.enThis thesis consists of three parts: database update program, website and elaboration. Designed applications use the Microsoft.NET technologies to solve the shortest path problem and create a functional website. The paper formulates the shortest path problem and shows its solution. There are also shown the most important of used technologies and programming techniques such as WPF, XAML, multithreading, ADO.NET, Silverlight, WCF. The paper also demonstrates the project implementation, presents used libraries and environments, database structure, functional description and a description of programs' classes and methods.pl
dc.abstract.otherNiniejsza praca magisterska składa się z trzech części: programu aktualizującego bazę danych, serwisu internetowego oraz opracowania. Stworzone aplikacje wykorzystują technologie z rodziny Microsoft .NET do rozwiązania problemu wyszukania najkrótszej ścieżki w grafie i stworzenia funkcjonalnego serwisu internetowego. W opracowaniu sformułowano problem wyszukania najkrótszej ścieżki w grafie i przedstawiono sposób jego rozwiązania. Zaprezentowano również najważniejsze z wykorzystanych technologii oraz technik programowania m.in. WPF, XAML, wielowątkowość, ADO.NET, Silverlight, WCF. W dokumencie przedstawiono również sposób realizacji projektu, prezentując wykorzystane biblioteki i środowiska, strukturę bazy danych, opis funkcjonalny oraz opis klas i metod wchodzących w skład programów.pl
dc.affiliationWydział Matematyki i Informatykipl
dc.contributor.advisorCiecholewski, Marcin - 162578 pl
dc.contributor.authorPal, Michałpl
dc.contributor.departmentbycodeUJK/WMI2pl
dc.contributor.reviewerBielecki, Andrzej - 127319 pl
dc.contributor.reviewerCiecholewski, Marcin - 162578 pl
dc.date.accessioned2020-07-21T23:35:38Z
dc.date.available2020-07-21T23:35:38Z
dc.date.submitted2011-11-17pl
dc.fieldofstudyinformatyka stosowanapl
dc.identifier.urihttps://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/176502
dc.subject.enThe shortest path problem, Silverlight, WPF, XAMLpl
dc.subject.otherProblem najkrótszych ścieżek, Silverlight, WPF, XAMLpl
dc.titleInternetowy system wyszukiwania połączeń komunikacyjnychpl
dc.title.alternativeInternet search system for public transport connectionspl
dc.abstract.otherpl
Wydział Matematyki i Informatyki
Ciecholewski, Marcin - 162578
Pal, Michał
UJK/WMI2
Bielecki, Andrzej - 127319
Ciecholewski, Marcin - 162578
2020-07-21T23:35:38Z
2020-07-21T23:35:38Z
2011-11-17
informatyka stosowana
The shortest path problem, Silverlight, WPF, XAML
dc.subject.otherpl
Problem najkrótszych ścieżek, Silverlight, WPF, XAML
Internetowy system wyszukiwania połączeń komunikacyjnych
Internet search system for public transport connections

Des Moines
Lodz