Warunki skuteczności reklamy społecznej

dc.abstract.enAdvertising accompanies us in many aspects of everyday life. The task of social advertising is to promote the desired social behavior, charity campaigns, or informing about a social problem. Knowledge in the field of marketing and advertising probably increases the likelihood of creating an effective social campaign. Therefore, the subject of these two areas was discussed in this work.The subject of research in this work are the tools used in social advertising and their impact on the effectiveness of social campaigns. The aim of the work was to obtain answers to the research and auxiliary questions. So findingand determining the relationship between marketing, especially social marketing, and changes in social behavior.All research questions and hypotheses were answered.pl
dc.abstract.plReklama towarzyszy nam w wielu aspektach życia codziennego. Zadaniem reklamy społecznej jest promowanie pożądanych zachowań społecznych, akcji charytatywnych, czy informowanie o jakimś problemie społecznym. Wiedza z zakresu marketingu i reklamy zapewne zwiększa prawdopodobieństwo stworzenia skutecznej kampanii społecznej. Dlatego też, w tej pracy została poruszona tematyka właśnie z zakresu tych dwóch dziedzin.Przedmiotem badań w tej pracy są narzędzia wykorzystywane w reklamie społecznej oraz ich wpływ na wysokość skuteczności kampanii społecznych. Za cel pracy postawiono uzyskanie odpowiedzi na postawione pytania badawcze oraz pomocnicze. Zatem znalezienie i określenie związku pomiędzy marketingiem, szczególnie społecznym oraz zmianami zachowań społecznych.Znaleziono odpowiedź na wszystkie postawione pytania badawcze i hipotezy.pl
dc.affiliationUniwersytet Jagielloński w Krakowiepl
dc.areaobszar nauk humanistycznychpl
dc.contributor.advisorBaran, Grzegorz - 143662 pl
dc.contributor.authorPodgórska, Martapl
dc.contributor.departmentbycodeUJK/UJKpl
dc.contributor.reviewerBaran, Grzegorz - 143662 pl
dc.contributor.reviewerDobrowolski, Zbysławpl
dc.date.accessioned2021-07-01T21:56:50Z
dc.date.available2021-07-01T21:56:50Z
dc.date.submitted2021-06-30pl
dc.fieldofstudyzarządzanie publicznepl
dc.identifier.apddiploma-149143-282073pl
dc.identifier.urihttps://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/276004
dc.subject.enEFFECTIVENESS – SOCIAL ADVERTISING – SOCIAL MARKETINGpl
dc.subject.plMARKETING SPOŁECZNY – REKLAMA SPOŁECZNA - SKUTECNOŚĆpl
dc.titleWarunki skuteczności reklamy społecznejpl
dc.title.alternativeConditions for the effectiveness of social advertisingpl
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
obszar nauk humanistycznych
Baran, Grzegorz - 143662
Podgórska, Marta
UJK/UJK
Baran, Grzegorz - 143662
Dobrowolski, Zbysław
2021-07-01T21:56:50Z
2021-07-01T21:56:50Z
2021-06-30
zarządzanie publiczne
diploma-149143-282073
EFFECTIVENESS – SOCIAL ADVERTISING – SOCIAL MARKETING
MARKETING SPOŁECZNY – REKLAMA SPOŁECZNA - SKUTECNOŚĆ
Warunki skuteczności reklamy społecznej
Conditions for the effectiveness of social advertising

Shanghai
Tychy