Subsymmetric sequences and minimal spaces

2003
journal article
article
11
cris.lastimport.wos2024-04-10T02:06:58Z
dc.affiliationWydział Matematyki i Informatyki : Instytut Matematykipl
dc.contributor.authorPelczar-Barwacz, Anna - 131327 pl
dc.date.accessioned2019-08-30T10:45:20Z
dc.date.available2019-08-30T10:45:20Z
dc.date.issued2003pl
dc.date.openaccess0
dc.description.accesstimew momencie opublikowania
dc.description.number3pl
dc.description.physical765-771pl
dc.description.versionostateczna wersja wydawcy
dc.description.volume131pl
dc.identifier.doi10.1090/S0002-9939-02-06594-2pl
dc.identifier.eissn1088-6826pl
dc.identifier.issn0002-9939pl
dc.identifier.projectROD UJ / Opl
dc.identifier.urihttps://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/81555
dc.languageengpl
dc.language.containerengpl
dc.rightsDodaję tylko opis bibliograficzny*
dc.rights.licenceOTHER
dc.rights.uri*
dc.share.typeinne
dc.subtypeArticlepl
dc.titleSubsymmetric sequences and minimal spacespl
dc.title.journalProceedings of the American Mathematical Societypl
dc.typeJournalArticlepl
dspace.entity.typePublication
cris.lastimport.wos
2024-04-10T02:06:58Z
dc.affiliationpl
Wydział Matematyki i Informatyki : Instytut Matematyki
dc.contributor.authorpl
Pelczar-Barwacz, Anna - 131327
dc.date.accessioned
2019-08-30T10:45:20Z
dc.date.available
2019-08-30T10:45:20Z
dc.date.issuedpl
2003
dc.date.openaccess
0
dc.description.accesstime
w momencie opublikowania
dc.description.numberpl
3
dc.description.physicalpl
765-771
dc.description.version
ostateczna wersja wydawcy
dc.description.volumepl
131
dc.identifier.doipl
10.1090/S0002-9939-02-06594-2
dc.identifier.eissnpl
1088-6826
dc.identifier.issnpl
0002-9939
dc.identifier.projectpl
ROD UJ / O
dc.identifier.uri
https://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/81555
dc.languagepl
eng
dc.language.containerpl
eng
dc.rights*
Dodaję tylko opis bibliograficzny
dc.rights.licence
OTHER
dc.rights.uri*
dc.share.type
inne
dc.subtypepl
Article
dc.titlepl
Subsymmetric sequences and minimal spaces
dc.title.journalpl
Proceedings of the American Mathematical Society
dc.typepl
JournalArticle
dspace.entity.type
Publication
Affiliations

* The migration of download and view statistics prior to the date of April 8, 2024 is in progress.

Views
4
Views per month
Views per city
Wroclaw
2
Ashburn
1
Dublin
1

No access

No Thumbnail Available