dc.abstract.enThe postpartum period for some women is a very difficult time. Especially when there are lactation problems. Every woman wants the best for her child and wants it to grow up and develop well. Sometimes the appearance of any lactation problem causes for the young mother the feeling of not fulfilling the role of the mother. That is why it is important to support and help during emerging lactation problems. The medical staff should explain to the patient the proper way of dealing with the lactation failure.pl
dc.abstract.plOkres połogu dla niektórych kobiet jest bardzo ciężkim czasem. Szczególnie wtedy, kiedy pojawiają się w nim problemy laktacyjne. Każda kobieta chce dla swojego dziecka jak najlepiej, aby rosło i dobrze się rozwijało. Czasami pojawienie się jakiegokolwiek problemu laktacyjnego powoduje u młodych mam poczucie rezygnacji i uczucie niewywiązywania się z roli matki. Dlatego ważną kwestią jest wspieranie i pomoc w czasie pojawiających się problemów laktacyjnych. Personel medyczny powinien wytłumaczyć pacjentce prawidłowy sposób postępowania przy występującym niepowodzeniu laktacyjnym.pl
dc.affiliationWydział Nauk o Zdrowiupl
dc.areaobszar nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznejpl
dc.contributor.advisorKlimek, Marek - 130145 pl
dc.contributor.authorCiepielowska, Annapl
dc.contributor.departmentbycodeUJK/WNOZpl
dc.contributor.reviewerKlimek, Marek - 130145 pl
dc.contributor.reviewerBereza, Krzysztof - 128725 pl
dc.date.accessioned2020-07-27T16:12:25Z
dc.date.available2020-07-27T16:12:25Z
dc.date.submitted2018-10-11pl
dc.fieldofstudypołożnictwopl
dc.identifier.urihttps://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/227955
dc.subject.enLactation, lactation problem.pl
dc.subject.plLaktacja, problem laktacyjny.pl
dc.titleWiedza pacjentek po porodzie i cięciu cesarskim na temat problemów okresu laktacyjnego.pl
dc.title.alternativeThe knowledge of women after childbirth and cesarean section on the problems of the lactation period.pl
Wydział Nauk o Zdrowiu
obszar nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej
Klimek, Marek - 130145
Ciepielowska, Anna