dc.abstract.enThis paper is to analyze the functioning of the institution of conditional suspension of imprisonment in the light of file research.pl
dc.abstract.plPraca skupia się na analizie funkcjonowania instytucji warunkowego zawieszenia wykonania kary pozbawienia wolności w świetle badań aktowych.pl
dc.affiliationWydział Prawa i Administracjipl
dc.contributor.advisorKardas, Piotr - 128658 pl
dc.contributor.authorAdamus, Michałpl
dc.contributor.departmentbycodeUJK/WPA3pl
dc.contributor.reviewerKardas, Piotr - 128658 pl
dc.contributor.reviewerWróbel, Włodzimierz - 132790 pl
dc.date.accessioned2020-07-27T07:47:26Z
dc.date.available2020-07-27T07:47:26Z
dc.date.submitted2017-06-29pl
dc.fieldofstudyprawopl
dc.identifier.urihttps://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/220667
dc.subject.enconditional suspension, imprisonment, penalty, file researchpl
dc.subject.plwarunkowe zawieszenie, kara, pozbawienie wolności, badania aktowepl
dc.titleFunkcjonowanie instytucji warunkowego zawieszenia wykonania kary pozbawienia wolności w świetle badań aktowych. Warunkowe zawieszenie wykonania kary w postępowaniu wykonawczym (współautorstwo z Michałem Adamusem). Pozostałe kwestie proceduralne (współautorstwo Michałem Adamusem i Mateuszem Szurmanem)pl
dc.title.alternativeThe functioning of the institution of conditional suspension of imprisonment in the light of file research. Conditional suspension of imprisonment in executory proceedings (with Michał Adamus). Other procedural issues (with Michał Adamus and Mateusz Szurman).pl
Wydział Prawa i Administracji
Kardas, Piotr - 128658
Adamus, Michał
UJK/WPA3
Kardas, Piotr - 128658
Wróbel, Włodzimierz - 132790
2020-07-27T07:47:26Z
2020-07-27T07:47:26Z
2017-06-29
prawo
conditional suspension, imprisonment, penalty, file research
warunkowe zawieszenie, kara, pozbawienie wolności, badania aktowe