dc.abstract.enMaking purchase decisions is a common experience of every consumer. Wrong decision can cost a disappointment . The aim of the study is to examine the interaction between brand image and consumer behavior . The thesis consists of four chapters . The first section and the second contains the theoretical assumptions . They explain concepts related to the brand , public relations and consumer behavior . In the third chapter I present the strategy of shaping the brand image on the example of Adidas . It describes its history , and the way the company acts on the market . The last chapter consists of own research based on survey and its detailed analysis.pl
dc.abstract.plPodejmowanie decyzji zakupowych jest codziennością w życiu każdego konsumenta. Błędna decyzja może okazać się dużym rozczarowaniem. Celem pracy jest zbadanie wzajemnych zależności między wizerunkiem marki i zachowaniami konsumentów. Składa się ona z czterech rozdziałów. Rozdział pierwszy oraz drugi zawiera założenia teoretyczne. Objaśniają pojęcia związane z marką, public relations i zachowaniem konsumentów. W rozdziale trzecim przedstawiam strategię kształtowania wizerunku marki na przykładzie firmy Adidas. Zawiera opis jej historii, a także sposób działania na rynku. Ostatni rozdział składa się z badań własnych opartych na ankiecie oraz szczegółowej analizie.pl
dc.affiliationWydział Zarządzania i Komunikacji Społecznejpl
dc.contributor.advisorMarcinkowski, Aleksander - 130320 pl
dc.contributor.authorMarszycka, Katarzynapl
dc.contributor.departmentbycodeUJK/WZKSpl
dc.contributor.reviewerJedynak, Piotr - 128512 pl
dc.contributor.reviewerMarcinkowski, Aleksander - 130320 pl
dc.date.accessioned2020-07-26T23:59:39Z
dc.date.available2020-07-26T23:59:39Z
dc.date.submitted2016-07-05pl
dc.fieldofstudyzarządzaniepl
dc.fieldofstudymarketing i logistykapl
dc.identifier.apddiploma-107224-198946pl
dc.identifier.urihttps://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/213523
dc.subject.enKeywords : consumer , brand, public relations , strategy , imagepl
dc.subject.plSłowa kluczowe: konsument, marka, public relations, strategia, wizerunekpl
dc.titlePOSTRZEGANY WIZERUNEK MARKI JAKO DETERMINANTA ZACHOWAŃ KONSUMENCKICH NA PRZYKŁADZIE MARKI „ADIDAS”pl
Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Marcinkowski, Aleksander - 130320
Marszycka, Katarzyna
UJK/WZKS
Jedynak, Piotr - 128512
Marcinkowski, Aleksander - 130320
2020-07-26T23:59:39Z
2020-07-26T23:59:39Z
2016-07-05
zarządzanie
marketing i logistyka
diploma-107224-198946
Keywords : consumer , brand, public relations , strategy , image
Słowa kluczowe: konsument, marka, public relations, strategia, wizerunek

Boguszów-Gorce
Kozuchow