Oferta turystyczna gminy i miasta Niepołomice

dc.abstract.enThe discussing thesis presents the tourist offer to municipalities and cities Niepolomice. The aim of this study was to present the community or area Niepolomice as a rapidly developing area and is worth investing in tourism. In the first chapter was presented to the municipality Niepolomice, its general characteristics and the flora and fauna. The second chapter describes the historical background relevant to this area. Then in the third chapter of the tourist development has been shown with the base of accommodation and catering and communication. In the fourth chapter forms of tourism have been proposed in the area that could spice up the time visitors to the site. The last chapter is devoted to discuss the development strategy and the presentation of the SWOT analysis for the municipality and town Niepolomice. At the end of the work has been published proposals which led to discussion of the tourism offer for the community.pl
dc.abstract.plPraca licencjacka przedstawia ofertę turystyczną dla gminy i miasta Niepołomice. Celem niniejszej pracy było przedstawienie czy obszaru gminy Niepołomice jako szybko rozwijającym się terenem i czy warto inwestować w turystykę. W pierwszym rozdziale została zaprezentowana gmina Niepołomice, jej ogólna charakterystyka wraz z flora i fauną. W drugim rozdziale opisane są dzieje historyczne istotne dla tego obszaru. Następnie w trzecim rozdziale ukazane zostało zagospodarowanie turystyczne wraz z bazą noclegowo-gastronomiczną, paraturstyczną oraz komunikacją. W czwartym rozdziale zaproponowane zostały formy turystyki na omawianym obszarze które mogłyby urozmaicić czas odwiedzającym dany teren.Ostatni rozdział został poświęcony na omówienie strategii rozwoju , a także przedstawienie analizy SWOT dla gminy i miasta Niepołomice.W zakończeniu pracy zostały zamieszczone wnioski do których doprowadziły rozważania na temat oferty turystycznej dla danej gminy.pl
dc.affiliationWydział Zarządzania i Komunikacji Społecznejpl
dc.contributor.advisorSroślak, Grzegorz - 173757 pl
dc.contributor.authorKulińska, Joannapl
dc.contributor.departmentbycodeUJK/WZKSpl
dc.contributor.reviewerChudzik, Jacek - 173343 pl
dc.contributor.reviewerSroślak, Grzegorz - 173757 pl
dc.date.accessioned2020-07-24T06:51:17Z
dc.date.available2020-07-24T06:51:17Z
dc.date.submitted2012-06-26pl
dc.fieldofstudyzarządzanie w turystycepl
dc.identifier.urihttps://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/179816
dc.subject.enTOURISM - FOREST - CITY - COUNTY - STRATEGYpl
dc.subject.plTURYSTYKA – PUSZCZA - MIASTO - GMINA – STRATEGIApl
dc.titleOferta turystyczna gminy i miasta Niepołomicepl
dc.title.alternativeThe tourist offer of the commune and city of Niepolomicepl
Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Sroślak, Grzegorz - 173757
Kulińska, Joanna
UJK/WZKS
Chudzik, Jacek - 173343
Sroślak, Grzegorz - 173757
2020-07-24T06:51:17Z
2020-07-24T06:51:17Z
2012-06-26
zarządzanie w turystyce
TOURISM - FOREST - CITY - COUNTY - STRATEGY
TURYSTYKA – PUSZCZA - MIASTO - GMINA – STRATEGIA
Oferta turystyczna gminy i miasta Niepołomice
The tourist offer of the commune and city of Niepolomice

Bühl
Lapczyca