dc.abstract.enSolving international disputes through international arbitration throughout history, including the arbitration of the Permanent Court of Arbitration in The Hague. Mention examples of arbitration, history and definition.pl
dc.abstract.plRozwiązywanie sporów międzynarodowych w drodze arbitrażu międzynarodowego na przestrzeni historii, z uwzględnieniem postępowania arbitrażowego przed Stałym Trybunałem Arbitrażowym w Hadze. Przytoczenie przykładów postępowań arbitrażowych, historii i definicji.pl
dc.affiliationWydział Prawa i Administracjipl
dc.contributor.advisorLankosz, Kazimierz - 129855 pl
dc.contributor.authorCzop, Paulinapl
dc.contributor.departmentbycodeUJK/WPA3pl
dc.contributor.reviewerMarcinko, Marcin - 130316 pl
dc.contributor.reviewerLankosz, Kazimierz - 129855 pl
dc.date.accessioned2020-07-24T18:54:14Z
dc.date.available2020-07-24T18:54:14Z
dc.date.submitted2013-09-18pl
dc.fieldofstudyprawopl
dc.identifier.urihttps://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/190191
dc.subject.enarbitration, international dispute, Permanent Court of Arbitration in Haguepl
dc.subject.plarbitraż, spór międzynarodowy, Stały Trybunał Arbitrażowy w Hadzepl
dc.titleArbitraż jako środek rozstrzygania sporów międzynarodowych (ze szczególnym uwzględnieniem działalności Stałego Trybunału Arbitrażowego w Hadze)pl
dc.title.alternativeArbitration as a means of settling international disputes (with particular emphasis on the activities of the Permanent Court of Arbitration in The Hague)pl
Wydział Prawa i Administracji
Lankosz, Kazimierz - 129855