Applications of the Carathéodory theorem to PDEs

2000
journal article
article
dc.affiliationWydział Matematyki i Informatyki : Instytut Matematykipl
dc.contributor.authorHolly, Konstantypl
dc.contributor.authorOrewczyk, Joanna - 131182 pl
dc.date.accessioned2019-07-30T06:37:57Z
dc.date.available2019-07-30T06:37:57Z
dc.date.issued2000pl
dc.date.openaccess0
dc.description.accesstimew momencie opublikowania
dc.description.number1pl
dc.description.physical1-27pl
dc.description.versionostateczna wersja wydawcy
dc.description.volume73pl
dc.identifier.doi10.4064/ap-73-1-1-27pl
dc.identifier.eissn1730-6272pl
dc.identifier.issn0066-2216pl
dc.identifier.projectROD UJ / Opl
dc.identifier.urihttps://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/79945
dc.languageengpl
dc.language.containerengpl
dc.rightsDodaję tylko opis bibliograficzny*
dc.rights.licenceOTHER
dc.rights.uri*
dc.share.typeinne
dc.subject.enCarathéodory theorempl
dc.subject.enGalerkin methodpl
dc.subject.enproduct integralpl
dc.subtypeArticlepl
dc.titleApplications of the Carathéodory theorem to PDEspl
dc.title.journalAnnales Polonici Mathematicipl
dc.typeJournalArticlepl
dspace.entity.typePublication
dc.affiliationpl
Wydział Matematyki i Informatyki : Instytut Matematyki
dc.contributor.authorpl
Holly, Konstanty
dc.contributor.authorpl
Orewczyk, Joanna - 131182
dc.date.accessioned
2019-07-30T06:37:57Z
dc.date.available
2019-07-30T06:37:57Z
dc.date.issuedpl
2000
dc.date.openaccess
0
dc.description.accesstime
w momencie opublikowania
dc.description.numberpl
1
dc.description.physicalpl
1-27
dc.description.version
ostateczna wersja wydawcy
dc.description.volumepl
73
dc.identifier.doipl
10.4064/ap-73-1-1-27
dc.identifier.eissnpl
1730-6272
dc.identifier.issnpl
0066-2216
dc.identifier.projectpl
ROD UJ / O
dc.identifier.uri
https://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/79945
dc.languagepl
eng
dc.language.containerpl
eng
dc.rights*
Dodaję tylko opis bibliograficzny
dc.rights.licence
OTHER
dc.rights.uri*
dc.share.type
inne
dc.subject.enpl
Carathéodory theorem
dc.subject.enpl
Galerkin method
dc.subject.enpl
product integral
dc.subtypepl
Article
dc.titlepl
Applications of the Carathéodory theorem to PDEs
dc.title.journalpl
Annales Polonici Mathematici
dc.typepl
JournalArticle
dspace.entity.type
Publication
Affiliations

* The migration of download and view statistics prior to the date of April 8, 2024 is in progress.

Views
7
Views per month
Views per city
Ashburn
2
Dublin
2
Wroclaw
2
Bochnia
1

No access

No Thumbnail Available