Continuous rational maps into the unit 2-sphere

2014
journal article
article
14
dc.affiliationWydział Matematyki i Informatyki : Instytut Matematykipl
dc.contributor.authorKucharz, Wojciech - 200567 pl
dc.date.accessioned2015-03-18T12:28:12Z
dc.date.available2015-03-18T12:28:12Z
dc.date.issued2014pl
dc.date.openaccess0
dc.description.accesstimew momencie opublikowania
dc.description.number3pl
dc.description.physical257-261pl
dc.description.versionostateczna wersja wydawcy
dc.description.volume102pl
dc.identifier.doi10.1007/s00013-014-0627-3pl
dc.identifier.eissn1420-8938pl
dc.identifier.issn0003-889Xpl
dc.identifier.urihttp://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/3928
dc.languageengpl
dc.language.containerengpl
dc.rightsUdzielam licencji. Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa
dc.rights.licenceCC-BY
dc.rights.simpleviewWolny dostęp
dc.rights.urihttp://creativecommons.org/licenses/by/4.0/legalcode.pl
dc.share.typeinne
dc.subject.enreal algebraic set
dc.subject.enregular map
dc.subject.encontinuous rational map
dc.subject.enapproximation
dc.subtypeArticlepl
dc.titleContinuous rational maps into the unit 2-spherepl
dc.title.journalArchiv der Mathematikpl
dc.typeJournalArticlepl
dspace.entity.typePublication
dc.affiliationpl
Wydział Matematyki i Informatyki : Instytut Matematyki
dc.contributor.authorpl
Kucharz, Wojciech - 200567
dc.date.accessioned
2015-03-18T12:28:12Z
dc.date.available
2015-03-18T12:28:12Z
dc.date.issuedpl
2014
dc.date.openaccess
0
dc.description.accesstime
w momencie opublikowania
dc.description.numberpl
3
dc.description.physicalpl
257-261
dc.description.version
ostateczna wersja wydawcy
dc.description.volumepl
102
dc.identifier.doipl
10.1007/s00013-014-0627-3
dc.identifier.eissnpl
1420-8938
dc.identifier.issnpl
0003-889X
dc.identifier.uri
http://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/3928
dc.languagepl
eng
dc.language.containerpl
eng
dc.rights
Udzielam licencji. Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa
dc.rights.licence
CC-BY
dc.rights.simpleview
Wolny dostęp
dc.rights.uri
http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/legalcode.pl
dc.share.type
inne
dc.subject.en
real algebraic set
dc.subject.en
regular map
dc.subject.en
continuous rational map
dc.subject.en
approximation
dc.subtypepl
Article
dc.titlepl
Continuous rational maps into the unit 2-sphere
dc.title.journalpl
Archiv der Mathematik
dc.typepl
JournalArticle
dspace.entity.type
Publication
Affiliations

* The migration of download and view statistics prior to the date of April 8, 2024 is in progress.

Views
12
Views per month
Views per city
Krakow
4
Ashburn
2
Shanghai
1