Nonlinear elliptic equations with singular terms and combined nonlinearities

2012
journal article
article
26
dc.affiliationWydział Matematyki i Informatyki : Katedra Teorii Optymalizacji i Sterowaniapl
dc.contributor.authorGasiński, Leszek - 128012 pl
dc.contributor.authorPapageorgiou, Nikolaos S.pl
dc.date.accessioned2014-07-31T05:30:38Z
dc.date.available2014-07-31T05:30:38Z
dc.date.issued2012pl
dc.date.openaccess0
dc.description.accesstimew momencie opublikowania
dc.description.number3pl
dc.description.physical481-512pl
dc.description.versionostateczna wersja wydawnicza
dc.description.volume13pl
dc.identifier.doi10.1007/s00023-011-0129-9pl
dc.identifier.eissn1424-0661pl
dc.identifier.issn1424-0637pl
dc.identifier.projectROD UJ / Ppl
dc.identifier.urihttp://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/404
dc.languageengpl
dc.language.containerfrepl
dc.rightsUdzielam licencji. Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne 3.0 Polska*
dc.rights.licenceCC BY-NC
dc.rights.urihttp://creativecommons.org/licenses/by-nc/3.0/pl/legalcode*
dc.share.typeinne
dc.subtypeArticlepl
dc.titleNonlinear elliptic equations with singular terms and combined nonlinearitiespl
dc.title.journalAnnales Henri Poincarépl
dc.typeJournalArticlepl
dspace.entity.typePublication
dc.affiliationpl
Wydział Matematyki i Informatyki : Katedra Teorii Optymalizacji i Sterowania
dc.contributor.authorpl
Gasiński, Leszek - 128012
dc.contributor.authorpl
Papageorgiou, Nikolaos S.
dc.date.accessioned
2014-07-31T05:30:38Z
dc.date.available
2014-07-31T05:30:38Z
dc.date.issuedpl
2012
dc.date.openaccess
0
dc.description.accesstime
w momencie opublikowania
dc.description.numberpl
3
dc.description.physicalpl
481-512
dc.description.version
ostateczna wersja wydawnicza
dc.description.volumepl
13
dc.identifier.doipl
10.1007/s00023-011-0129-9
dc.identifier.eissnpl
1424-0661
dc.identifier.issnpl
1424-0637
dc.identifier.projectpl
ROD UJ / P
dc.identifier.uri
http://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/404
dc.languagepl
eng
dc.language.containerpl
fre
dc.rights*
Udzielam licencji. Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne 3.0 Polska
dc.rights.licence
CC BY-NC
dc.rights.uri*
http://creativecommons.org/licenses/by-nc/3.0/pl/legalcode
dc.share.type
inne
dc.subtypepl
Article
dc.titlepl
Nonlinear elliptic equations with singular terms and combined nonlinearities
dc.title.journalpl
Annales Henri Poincaré
dc.typepl
JournalArticle
dspace.entity.type
Publication
Affiliations

* The migration of download and view statistics prior to the date of April 8, 2024 is in progress.

Views
1
Views per month
Downloads
gasinski_papageorgiou_nonlinear_elliptic_equations_2012.pdf
2
gasinski_papageorgiou_nonlinear_elliptic_equations_2012.odt
1