Remarks on the Sibony functions and pseudometrics

2019
journal article
article
cris.lastimport.wos2024-04-09T20:44:52Z
dc.abstract.enWe discuss some basic properties of the Sibony functions and pseudometrics.pl
dc.affiliationWydział Matematyki i Informatyki : Instytut Matematykipl
dc.contributor.authorJarnicki, Marek - 128479 pl
dc.contributor.authorPflug, Peterpl
dc.date.accessioned2019-08-30T09:05:47Z
dc.date.available2019-08-30T09:05:47Z
dc.date.issued2019pl
dc.date.openaccess0
dc.description.accesstimew momencie opublikowania
dc.description.number3pl
dc.description.physical291-300pl
dc.description.versionostateczna wersja wydawcy
dc.description.volume113pl
dc.identifier.doi10.1007/s00013-019-01338-1pl
dc.identifier.eissn1420-8938pl
dc.identifier.issn0003-889Xpl
dc.identifier.project2015/17/B/ST1/00996pl
dc.identifier.projectROD UJ / OPpl
dc.identifier.urihttps://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/81549
dc.languageengpl
dc.language.containerengpl
dc.rightsUdzielam licencji. Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa*
dc.rights.licenceCC-BY
dc.rights.urihttp://creativecommons.org/licenses/by/4.0/legalcode.pl*
dc.share.typeinne
dc.subject.enSibony functionpl
dc.subject.enSibony pseudometricpl
dc.subtypeArticlepl
dc.titleRemarks on the Sibony functions and pseudometricspl
dc.title.journalArchiv der Mathematikpl
dc.typeJournalArticlepl
dspace.entity.typePublication
cris.lastimport.wos
2024-04-09T20:44:52Z
dc.abstract.enpl
We discuss some basic properties of the Sibony functions and pseudometrics.
dc.affiliationpl
Wydział Matematyki i Informatyki : Instytut Matematyki
dc.contributor.authorpl
Jarnicki, Marek - 128479
dc.contributor.authorpl
Pflug, Peter
dc.date.accessioned
2019-08-30T09:05:47Z
dc.date.available
2019-08-30T09:05:47Z
dc.date.issuedpl
2019
dc.date.openaccess
0
dc.description.accesstime
w momencie opublikowania
dc.description.numberpl
3
dc.description.physicalpl
291-300
dc.description.version
ostateczna wersja wydawcy
dc.description.volumepl
113
dc.identifier.doipl
10.1007/s00013-019-01338-1
dc.identifier.eissnpl
1420-8938
dc.identifier.issnpl
0003-889X
dc.identifier.projectpl
2015/17/B/ST1/00996
dc.identifier.projectpl
ROD UJ / OP
dc.identifier.uri
https://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/81549
dc.languagepl
eng
dc.language.containerpl
eng
dc.rights*
Udzielam licencji. Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa
dc.rights.licence
CC-BY
dc.rights.uri*
http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/legalcode.pl
dc.share.type
inne
dc.subject.enpl
Sibony function
dc.subject.enpl
Sibony pseudometric
dc.subtypepl
Article
dc.titlepl
Remarks on the Sibony functions and pseudometrics
dc.title.journalpl
Archiv der Mathematik
dc.typepl
JournalArticle
dspace.entity.type
Publication
Affiliations

* The migration of download and view statistics prior to the date of April 8, 2024 is in progress.

Views
11
Views per month
Views per city
Ashburn
2
Dublin
2
Wroclaw
2
Downloads
jarnicki_remarks_on_the_sibony_functions_2019.pdf
3