Weight choosability of oriented hypergraphs

2019
journal article
article
cris.lastimport.wos2024-04-09T20:58:13Z
dc.affiliationWydział Matematyki i Informatyki : Zespół Katedr i Zakładów Informatyki Matematycznejpl
dc.contributor.authorAnholcer, Marcinpl
dc.contributor.authorBosek, Bartłomiej - 114402 pl
dc.contributor.authorGrytczuk, Jarosław - 128201 pl
dc.date.accessioned2019-02-20T10:22:35Z
dc.date.available2019-02-20T10:22:35Z
dc.date.issued2019pl
dc.date.openaccess0
dc.description.accesstimew momencie opublikowania
dc.description.number1pl
dc.description.physical111-117pl
dc.description.versionostateczna wersja wydawcy
dc.description.volume16pl
dc.identifier.doi10.26493/1855-3974.1317.745pl
dc.identifier.issn1855-3974pl
dc.identifier.projectROD UJ / OPpl
dc.identifier.urihttps://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/68807
dc.languageengpl
dc.language.containerengpl
dc.rightsUdzielam licencji. Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa*
dc.rights.licenceCC-BY
dc.rights.urihttp://creativecommons.org/licenses/by/4.0/legalcode.pl*
dc.share.typeotwarte czasopismo
dc.subject.enoriented hypergraphspl
dc.subject.en1-2-3 conjecturepl
dc.subject.encombinatorial nullstellensatzpl
dc.subject.enlist weightingpl
dc.subtypeArticlepl
dc.titleWeight choosability of oriented hypergraphspl
dc.title.journalArs Mathematica Contemporaneapl
dc.typeJournalArticlepl
dspace.entity.typePublication
cris.lastimport.wos
2024-04-09T20:58:13Z
dc.affiliationpl
Wydział Matematyki i Informatyki : Zespół Katedr i Zakładów Informatyki Matematycznej
dc.contributor.authorpl
Anholcer, Marcin
dc.contributor.authorpl
Bosek, Bartłomiej - 114402
dc.contributor.authorpl
Grytczuk, Jarosław - 128201
dc.date.accessioned
2019-02-20T10:22:35Z
dc.date.available
2019-02-20T10:22:35Z
dc.date.issuedpl
2019
dc.date.openaccess
0
dc.description.accesstime
w momencie opublikowania
dc.description.numberpl
1
dc.description.physicalpl
111-117
dc.description.version
ostateczna wersja wydawcy
dc.description.volumepl
16
dc.identifier.doipl
10.26493/1855-3974.1317.745
dc.identifier.issnpl
1855-3974
dc.identifier.projectpl
ROD UJ / OP
dc.identifier.uri
https://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/68807
dc.languagepl
eng
dc.language.containerpl
eng
dc.rights*
Udzielam licencji. Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa
dc.rights.licence
CC-BY
dc.rights.uri*
http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/legalcode.pl
dc.share.type
otwarte czasopismo
dc.subject.enpl
oriented hypergraphs
dc.subject.enpl
1-2-3 conjecture
dc.subject.enpl
combinatorial nullstellensatz
dc.subject.enpl
list weighting
dc.subtypepl
Article
dc.titlepl
Weight choosability of oriented hypergraphs
dc.title.journalpl
Ars Mathematica Contemporanea
dc.typepl
JournalArticle
dspace.entity.type
Publication
Affiliations

* The migration of download and view statistics prior to the date of April 8, 2024 is in progress.

Views
3
Views per month
Views per city
Ashburn
1
Downloads
anholcer_bosek_grytczuk_weight_choosability_of_oriented_hypergraphs_2019.pdf
7